mBank mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Festiwalu Pol’and’Rock

mBank mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Festiwalu Pol’and’Rock

Opublikowany

mBank po raz pierwszy pojawi się na festiwalu Pol’and’Rock jako mecenas Akademii Sztuk Przepięknych. Ponadto bank przygotował nowości w ofercie: limitowaną edycję kart i opasek zbliżeniowych oraz rachunku ze zwrotem 100 zł za wydatki festiwalowe.


W tym roku kultowe wydarzenie, dotychczas znane jako Przystanek Woodstock, po raz pierwszy zostanie zorganizowane pod nową nazwą oraz z nowym partnerem – mBankiem, partnerem strategicznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten niekomercyjny festiwal to forma podziękowania dla wszystkich wspierających WOŚP i zaangażowanych w pomoc fundacji. Podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2-4 sierpnia.
Poza atrakcjami muzycznymi, ważną częścią festiwalu jest Akademia Sztuk Przepięknych. Jest to miejsce spotkań, dyskusji, warsztatów i aktywności edukacyjnych i społecznych, a także przestrzeń prowadzenia działalności przez kilkadziesiąt organizacji pozarządowych. ASP skupia ludzi otwartych na dyskusję, inspirujących i zaangażowanych – niezależnie od dziedziny, jaką reprezentują. W tym roku odwiedzający ASP będą mogli posłuchać m.in. Doroty Wellmann, Chrisa Niedenthala, Artura Barcisia czy Katarzyny Sokołowskiej.
Poza wspieraniem Akademii Sztuk Przepięknych, mBank przygotował także kilka niespodzianek:
  • Całkowitą nowość w ofercie mBanku: limitowaną edycję opasek z mikrokartą do płatności zbliżeniowych. W ramach festiwalowej promocji będzie można ją zamówić za… 0 zł. Korzystanie z karty jest bezpłatne. Karta-opaska jest połączona z głównym kontem i działa jak każda inna karta wyposażona w technologię zbliżeniową. Nowość dostępna jest wyłącznie dla klientów mBanku.
  • Promocyjny rachunek dla nowych klientów, dzięki któremu mogą uzyskać zwrot nawet 100 zł za wydatki festiwalowe (pod warunkiem jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonania min. 5 transakcji kartą wydaną do rachunku w pierwszym miesiącu korzystania z konta).
  • Limitowaną edycję kart debetowych ze specjalnym wizerunkiem nawiązującym do Festiwalu. Karta dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.
  • Specjalną mOkazję dla wszystkich fanów festiwalu: 10 proc. zniżki na zakupy powyżej 60 zł w Siemashopie (np. na pierwszy tiszert lub bluzę z nowym logo Pol'and'Rock).
Copy

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
eKonto przez wideo – teraz także na Androidzie

temu

Pod koniec czerwca mBank umożliwił klientom otwarcie rachunku przez wideorozmowę. Na początku z funkcji tej mogli korzystać posiadacze urządzeń z systemem iOS. Teraz bank daje taką możliwość także użytkownikom Androida.
Zrób krok w przyszłość! – III edycja konkursu mFundacji na studencką pracę z matematyki

temu

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.
Konkurs mFundacji „Wakacje z matematyką” rozstrzygnięty

temu

W trzeciej edycji konkursu grantowego „Wakacje z matematyką”, mFundacja przekaże 64 tys. zł na projekty angażujące dzieci w ciekawe spędzanie wakacji pod znakiem matematyki.
mBank udzielił licencji na swoją bankowość elektroniczną francuskiemu partnerowi

temu

Doceniane na świecie serwisy bankowości internetowej i mobilnej mBanku będę oferowane innym instytucjom finansowym poza Polską. Jako pierwszy na zakup licencji zdecydował się francuski La Banque Postale. Partnerem strategicznym mBanku, odpowiedzialnym za to wdrożenie, jest Accenture. mBank nie wyklucza, że licencja na systemy i własność intelektualną będzie w przyszłości udzielana kolejnym firmom. To pierwszy taki projekt w polskim świecie finansów.