mBank mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Festiwalu Pol’and’Rock
Copy

Kopiuj tekst

mBank mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych na Festiwalu Pol’and’Rock

mBank po raz pierwszy pojawi się na festiwalu Pol’and’Rock jako mecenas Akademii Sztuk Przepięknych. Ponadto bank przygotował nowości w ofercie: limitowaną edycję kart i opasek zbliżeniowych oraz rachunku ze zwrotem 100 zł za wydatki festiwalowe.


W tym roku kultowe wydarzenie, dotychczas znane jako Przystanek Woodstock, po raz pierwszy zostanie zorganizowane pod nową nazwą oraz z nowym partnerem – mBankiem, partnerem strategicznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten niekomercyjny festiwal to forma podziękowania dla wszystkich wspierających WOŚP i zaangażowanych w pomoc fundacji. Podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2-4 sierpnia.
Poza atrakcjami muzycznymi, ważną częścią festiwalu jest Akademia Sztuk Przepięknych. Jest to miejsce spotkań, dyskusji, warsztatów i aktywności edukacyjnych i społecznych, a także przestrzeń prowadzenia działalności przez kilkadziesiąt organizacji pozarządowych. ASP skupia ludzi otwartych na dyskusję, inspirujących i zaangażowanych – niezależnie od dziedziny, jaką reprezentują. W tym roku odwiedzający ASP będą mogli posłuchać m.in. Doroty Wellmann, Chrisa Niedenthala, Artura Barcisia czy Katarzyny Sokołowskiej.
Poza wspieraniem Akademii Sztuk Przepięknych, mBank przygotował także kilka niespodzianek:
  • Całkowitą nowość w ofercie mBanku: limitowaną edycję opasek z mikrokartą do płatności zbliżeniowych. W ramach festiwalowej promocji będzie można ją zamówić za… 0 zł. Korzystanie z karty jest bezpłatne. Karta-opaska jest połączona z głównym kontem i działa jak każda inna karta wyposażona w technologię zbliżeniową. Nowość dostępna jest wyłącznie dla klientów mBanku.
  • Promocyjny rachunek dla nowych klientów, dzięki któremu mogą uzyskać zwrot nawet 100 zł za wydatki festiwalowe (pod warunkiem jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 500 zł oraz wykonania min. 5 transakcji kartą wydaną do rachunku w pierwszym miesiącu korzystania z konta).
  • Limitowaną edycję kart debetowych ze specjalnym wizerunkiem nawiązującym do Festiwalu. Karta dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów.
  • Specjalną mOkazję dla wszystkich fanów festiwalu: 10 proc. zniżki na zakupy powyżej 60 zł w Siemashopie (np. na pierwszy tiszert lub bluzę z nowym logo Pol'and'Rock).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.