Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Adam Jaroszewicz pokieruje Biurem Maklerskim mBanku

W maju Dom Maklerski mBanku i mWealth Management zostały włączone w struktury organizacyjne banku. Usługi świadczone dotychczas przez obie spółki są oferowane obecnie na tych samych warunkach przez bankowe biuro maklerskie, działające pod nazwą Dom Maklerski mBanku. Od lipca na jego czele stanął Adam Jaroszewicz.


Adam Jaroszewicz związany jest  z  grupą mBanku (dawniej BRE Banku) od   1993 roku, kiedy rozpoczął pracę jako makler w biurze maklerskim BRE Brokers. W kolejnych latach pełnił funkcje menedżera działu ofert pierwotnych, zastępcy dyrektora do spraw analiz i zarządzania, a w 1999 roku objął stanowisko wiceprezesa zarządu Domu Maklerskiego mBanku SA.  

Adam Jaroszewicz jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej, obronił doktorat z nauk fizycznych w Instytucie Fizyki Polskiej Akademii Nauk. Zanim dołączył do zespołu mBanku pracował w Ministerstwie Przekształceń Własnościowych.

Jarosław Kowalczuk, dotychczasowy szef spółki  maklerskiej już w marcu ubiegłego roku został dyrektorem zarządzającym w mBanku odpowiedzialnym za obszar maklerski oraz  Private Banking.

Decyzja o połączeniu usług maklerskich oraz zarządzania majątkiem klientów mBanku miała na celu stworzenie pod jedną marką kompleksowej oferty inwestycyjnej oraz doprowadzenie do optymalizacji oferty usług maklerskich zarówno dla klientów  indywidualnych jak też  instytucjonalnych. Do dyspozycji klientów nowoutworzonego Domu Maklerskiego mBanku są ci sami opiekunowie i eksperci. Zmianie nie uległy także numery telefonów i adresy placówek. Klienci mogą korzystać z dotychczasowych systemów transakcyjnych, aplikacji mobilnych i stron internetowych.

Dzięki zmianom klienci mBanku mogą z pomocą jednego opiekuna zawrzeć wszystkie interesujące ich umowy z Grupą mBanku, w tym umowy brokerskie. Szeroki zakres usług obejmuje zarówno realizację zleceń nabycia lub zbycia instrumentów finansowych, jak i doradztwo inwestycyjne oraz zarządzanie portfelem instrumentów finansowych na zlecenie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.