mBank pracuje nad umożliwieniem składania wniosków w programie „Rodzina 500+”
Copy

Kopiuj tekst

mBank pracuje nad umożliwieniem składania wniosków w programie „Rodzina 500+”

Trwają prace nad udostępnieniem klientom mBanku i Orange Finanse możliwości składania wniosków o świadczenie wychowawcze z programu „Rodzina 500+”.


Formularz wniosku będzie dostępny w serwisach bankowości elektronicznej dla klientów indywidualnych mBanku i Orange Finanse.

Rola mBanku polega na przekazaniu wniosku klienta do systemu Emp@tia, prowadzonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Bank nie będzie dysponował informacjami wpisanymi we wniosku. Klient otrzyma pisemną decyzję w sprawie przyznania świadczenia od właściwego organu w miejscu zamieszkania.

Ostateczny kształt rozwiązania oraz terminy wdrożenia zostaną wypracowane we współpracy z właściwymi ministerstwami i Radą Bankowości Elektronicznej ZBP.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.