mBank z noworoczną ofertą dla inwestorów – lokata „Silny kurs III”
Copy

Kopiuj tekst

mBank z noworoczną ofertą dla inwestorów – lokata „Silny kurs III”

Do 28 stycznia br. w mBanku trwa subskrypcja lokaty strukturyzowanej „Silny kurs III”. Roczna inwestycja bazuje na kursie EUR/PLN i daje możliwość zysku do 3,5 proc. w skali roku oraz gwarantuje pełną ochronę zainwestowanego kapitału.

Aktywem bazowym inwestycji jest kurs średni EUR wyrażony w PLN, publikowany w każdym dniu roboczym przez Narodowy Bank Polski. Dzienne obserwacje gwarantują bezpieczeństwo i możliwość większych zysków każdego dnia. Maksymalne oprocentowanie w skali roku to 3,5 proc. Końcowe oprocentowanie lokaty będzie zależało od liczby obserwacji kursu EURPLN, które będą znajdowały się w przedziale od 4,12 zł do 4,28 zł.  

Lokata strukturyzowana „Silny kurs III” to produkt skierowany do osób poszukujących wyższych zysków, niż na tradycyjnych depozytach, a jednocześnie ceniących sobie bezpieczeństwo inwestycji. Porównując zachowanie trzech par złotowych: EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN, widać, że to właśnie EUR/PLN charakteryzuje się najmniejszą zmiennością i jest najbardziej stabilną walutą z tego koszyka – mówi Kajetan Kędzior, z departamentu produktów oszczędnościowych mBanku. - Sukces lokaty zapewnić ma także szeroki, 16 groszowy, przedział wahań brany pod uwagę podczas obserwacji, a także ich częstotliwość - dodaje.

Minimalna kwota rocznej lokaty wynosi 1000 zł. Jedna osoba może otworzyć dowolną liczbę lokat – otwarcie i prowadzenie lokaty jest bezpłatne. Pobierana jest jedynie opłata manipulacyjna za zerwanie lokaty przed terminem jej zakończenia, której wysokość zależy od daty złożenia dyspozycji. Inwestycja objęta jest także pełną ochroną kapitału, czyli zapewnia całkowity zwrot zainwestowanych środków w dniu jej rozliczenia – 31 stycznia 2017 roku.

Aby rozpocząć inwestycję, wystarczy posiadać konto w mBanku i po zalogowaniu do systemu transakcyjnego w zakładce „inwestycje” wybrać Produkty strukturyzowane i otworzyć lokatę.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.