mBank najlepszym bankiem w plebiscycie Bankier.pl
Copy

Kopiuj tekst

mBank najlepszym bankiem w plebiscycie Bankier.pl

W tegorocznym plebiscycie Złoty Bankier, mBank zdobył aż cztery statuetki i tym samym powtórzył sukces z ubiegłego roku. Swój głos na mBank oddało najwięcej internautów, co zapewniło mu zwycięstwo w kategoriach: konto osobiste, rachunek firmowy i aplikacja mobilna oraz tytuł Złotego Bank dla najlepszej instytucji finansowej 2014 roku.

Plebiscyt Złoty Bankier zorganizowany został po raz szósty przez portal finansowy Bankier.pl, we współpracy z firmą MasterCard i dziennikiem Puls Biznesu. O zwycięstwie w głównych kategoriach konkursowych decydowali sami klienci, w głosowaniu internetowym.

Banki mogły zgłaszać wybrane produkty i usługi tylko w trzech, z ośmiu obszarów: konto osobiste i firmowe, lokata, kredyty: gotówkowy, hipoteczny, dla przedsiębiorcy, aplikacja mobilna oraz działania w mediach społecznościach. W tym roku w plebiscycie zagłosowało 30 tys. osób, a aż 16 proc z nich wskazało rozwiązania z oferty mBanku.

- Szczególnie istotne jest to, że internauci docenili nas w najważniejszych dla nas kategoriach. Tych podstawowych, jak rachunki indywidualne i firmowe. To od tych produktów najczęściej zaczynamy naszą relację z klientem i właśnie wokół nich ją budujemy i rozwijamy. Nagroda za najlepszą bankowość mobilną potwierdza zaś fakt, że w oczach klientów staliśmy się ikoną mobilności – mówi Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej.

W tym roku mBank otrzymał też, już po raz piąty w historii konkursu, najbardziej prestiżową nagrodę – złotą statuetkę dla najlepszego banku minionego roku. Zdobył więc maksymalną liczbę nagród w kategoriach ogólnych plebiscytu.

Podczas gali zostały również wręczone wyróżnienia specjalne przyznane decyzją kapituły konkursu: dla osobowości, innowacji i najciekawszego spotu reklamowego 2014 roku.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.zlotybankier.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.