mBank: lokata Słodki procent z zyskiem 3,1 proc.
Copy

Kopiuj tekst

mBank: lokata Słodki procent z zyskiem 3,1 proc.

W ramach najnowszej oferty depozytowej, mBank przedstawia lokatę terminową Słodki procent. Trzymiesięczny depozyt umożliwia zwrot na poziomie 3,1 proc. w skali roku. Jest to konkurencyjne oprocentowanie w porównaniu do obecnych stawek na rynku.

Zakładając lokatę w mBanku można uzyskać zwrot z inwestycji w wysokości 3,1 proc. w skali roku, co jest konkurencyjną propozycją w porównaniu do średniej stawki na rynku (depozyty kwartalne) wynoszącą obecnie 2,71 proc. p.a.

- Dodatkową zaletą naszego produktu jest możliwość założenia dowolnej liczby lokat, a także wysoka, maksymalna kwota jaką klient może w ten sposób zainwestować na poziomie nawet 500 tys. zł. Minimalna kwota depozytu to natomiast 1 tys. zł - mówi Magdalena Wójcik, ekspert z Wydziału Produktów Oszczędnościowych mBanku. Promocja trwa do 6 listopada. Lokatę można założyć online w serwisie transakcyjnym, w placówce banku lub telefonicznie kontaktując się z konsultantem mLinii.

Wskazane oprocentowanie dotyczy nowych środków. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie transakcji kartą płatniczą na minimalną kwotę 100 zł.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.