mBank: Korzystasz z bankowości mobilnej, masz lokatę na 4%
Copy

Kopiuj tekst

mBank: Korzystasz z bankowości mobilnej, masz lokatę na 4%

Trzymiesięczna lokata mobilna z oprocentowaniem 4 proc. w skali roku to nowa propozycja mBanku dla klientów szukających oferty depozytowej. Lokata przeznaczona jest dla użytkowników rozwiązań bankowości mobilnej.

Klienci mBanku, którzy posiadają już aplikację mobilną banku lub pobiorą ją do 17 czerwca, mogą skorzystać z promocyjnej oferty lokaty trzymiesięcznej oprocentowanej na 4 proc. w skali roku. Wniosek o założenie lokaty udostępniony zostanie klientom w okresie od 18 do 24 czerwca w nowym serwisie transakcyjnym mBanku. Minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł, a maksymalna - 10 tys. zł.

Lokata dostępna jest dla nowych środków, czyli takich, które nie są ulokowane jeszcze w mBanku na rachunku osobistym, koncie oszczędnościowym czy innym depozycie terminowym.

Wprowadzenie do oferty lokaty mobilnej jest kolejnym elementem budowania strategii banku w oparciu o mobilność. Od kilku dni nowi klienci mogą zakładać bezpłatne eKonto mobilne, oprocentowane również 4 proc. w skali roku. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.