mBank i MultiBank z lokatą nawet na 6,5 proc.

mBank i MultiBank z lokatą nawet na 6,5 proc.

Banki detaliczne z Grupy BRE podnoszą oprocentowanie depozytów dla klientów indywidualnych i firmowych. Osoby fizyczne, które do końca września założą lokatę w mBanku lub MultiBanku, mogą otrzymać oprocentowanie na poziomie 6,5 proc., bez ograniczeń co do ulokowanej kwoty. Blisko dwukrotnie lepsza oferta depozytowa jest dostępna dla klientów firmowych MultiBanku.

- Jeszcze wiosną rozpoczęliśmy działania mające na celu poprawę oferty depozytowej w bankach detalicznych. Wprowadzenie do oferty innowacyjnego programu regularnego oszczędzania, jakim jest mSaver/MultiSaver, a potem uruchomienie kampanii promującej ten produkt, w ramach której można uzyskać oprocentowanie nawet 9 proc., to działania, jakimi zachęcamy klientów – mówi Joanna Wesołowska, odpowiedzialna za konstrukcję oferty.

Promocyjna oferta lokaty terminowej, której oprocentowanie może sięgnąć nawet 6,5 proc., została przygotowana z myślą o stałych klientach banków. Dostępna jest po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego w zakładce „Oferta dla Ciebie”. Dotyczy wszystkich nowych środków przelanych do mBanku lub MultiBanku. Minimalna kwota lokaty to 1 tys. zł.

Z kolei zmiany w ofercie firmowej, polegające na podwyższeniu oprocentowania na złożonych w banku depozytach, dotyczą rachunków lokacyjnych ze zmienną stopą procentową oraz firmowych lokat terminowych

.   - Zmierzamy do tego, aby stać się dla przedsiębiorców bankiem, który będzie zaspokajał ich potrzeby nie tylko pod kątem realizacji transakcji bieżących oraz kredytowania. Chcemy, aby także nadwyżki finansowe, jakie generują przedsiębiorstwa, mogły być lokowane w ramach jednego rachunku, w jednym banku – tłumaczy podwyżkę Wesołowska.

Obecnie na rachunku lokacyjnym w MultiBanku będzie można, w zależności od taryfy, uzyskać oprocentowanie w wysokości nawet 3,8 proc. W przypadku lokat terminowych dla firm, najwyższe możliwe do osiągnięcia oprocentowanie wynosi 5,15 proc.
Załączniki
lokuj-gotowke-988x300.jpg

grafika | 107 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.