Pierwszy w Polsce „moneyback” przy zakupie OC/AC
Copy

Kopiuj tekst

Pierwszy w Polsce „moneyback” przy zakupie OC/AC

Pierwszy w kraju program „moneyback” powiązany z produktem ubezpieczeniowym dostępny jest już dla klientów MultiBanku i mBanku. Osoby, które do końca roku za pośrednictwem tych banków ubezpieczą samochód, otrzymają 5 proc. zwrotu za tankowanie i zakupy na stacji.

„Moneyback” to usługa znana już użytkownikom bankowości detalicznej.  Umożliwia ona klientom uzyskanie zwrotu za zakupy dokonane kartą płatniczą, najczęściej w postaci kilku procent wartości zrealizowanej transakcji. Teraz rozwiązanie to po raz pierwszy w Polsce powiązano z produktem ubezpieczeniowym. Klienci, którzy wykupią polisę OC lub pakiet OC/AC w MultiBanku oraz posiadają kartę płatniczą banku, mogą liczyć na zwrot 5 proc. zrealizowanych na stacji benzynowej transakcji. Oferta obejmuje wszystkie stacje w kraju i zagranicą. Promocja ważna jest przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Aby uzyskać zwrot, wystarczy zapłacić kartą debetową, powiązaną z  rachunkiem w MultiBanku lub kartą kredytową banku. Na podobnych warunkach promocja dostępna jest również dla klientów mBanku.- Obecnie coraz trudniej jest konkurować samą ceną. Dlatego ubezpieczyciele, aby uatrakcyjnić swą ofertę, do polis dołączają benefity, takie jak np. zniżki na zakup innych polis czy nawet urządzenia GPS. My skorzystaliśmy z możliwości połączenia rozwiązania z sektora ubezpieczeniowego z profitem zarezerwowanym do tej pory dla bankowości. Budowanie atrakcyjności produktu poprzez dodatkowe promocje wydaje się być aktualnym trendem na rynku i przyszłym obszarem silnej rywalizacji – mówi Piotr Puchalski, naczelnik Wydziału Produktów Ubezpieczeniowych, odpowiedzialny za ofertę MultiBanku i mBanku.  

MultiBank umożliwia zakup ubezpieczeń on-line za pośrednictwem internetowej platformy Centrum Ubezpieczeń. Aby nabyć polisę wystarczy, że klient wypełni wniosek w systemie transakcyjnym banku lub zadzwoni na multilinię.

Promocja „Premia za zakupy na stacjach benzynowych” powstała we współpracy z BRE Ubezpieczenia i potrwa do końca tego roku. Równolegle w MultiBanku trwa również akcja „Gwarancja Najniższej Ceny”. Zgodnie z jej założeniem, kierowca, który po nabyciu polisy OC lub pakiety OC/AC w MultiBanku, znajdzie tańszą ofertę u innego ubezpieczyciela, otrzyma zwrot różnicy w cenie.  

Informacje dodatkowe:
Nazwa promocji: „Premia za zakupy na stacjach benzynowych”
Warunki promocji: aby otrzymać zwrot 5 proc. wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych na dowolnej stacji benzynowej (maksymalnie do 30 zł miesięcznie) klient powinien:
- kupić ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC w MultiBanku,
- rachunki na stacji benzynowej uiszczać posiadaną kartą debetową lub kredytową MultiBanku,
- w okresie trwania promocji utrzymywać wpływy na rachunek w wysokości 1 tys. zł miesięcznie.
Czas trwania promocji: od 17 października do 31 grudnia br.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.