Open'er z kartami pre-paid BRE Banku

Open'er z kartami pre-paid BRE Banku

"BRE Bank rozpoczął obsługę festiwalu Heineken Open'er w Gdyni. Za napoje, posiłki i festiwalowe pamiątki będzie można płacić kartami PayPass z logo mBanku.

Podczas festiwalu Heineken Open'er na terenie miasteczka festiwalowego będzie można płacić nowoczesną zbliżeniową kartą płatniczą w technologii MasterCard PayPass. W tym roku na festiwalu zadebiutują karty pre-paid BRE Banku, który rozpoczął współpracę z MasterCard dotyczącą obsługi festiwali.

W zeszłym roku z okazji festiwalu wydano aż 30 tysięcy kart przedpłaconych. Posłużyły do realizacji ćwierć miliona transakcji. W tym roku obsługę organizatora festiwalu, firmę  Alter Art przejął BRE Bank. – To dla nas prestiżowa realizacja. ALTER Kart, jest pierwszą kartą przedpłaconą w naszym kraju, która znalazła tak szerokie zastosowanie – mówi Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej w BRE. - Takie imprezy masowe to dobry przykład możliwości tego narzędzia. Mam nadzieje, że już niedługo karty prepaid na stałe zagoszczą w portfelach większości Polaków - dodaje.

Uniwersalność karty sprawia, że możliwości jej zastosowania są niemal nieograniczone. – Od kart miejskich, przez karty kibica, po karty w programach lojalnościowych dla klientów i pracowników – wylicza Dariusz Nalepa. Jako przykład można wskazać wprowadzone w Koronie Kielce i Pogoni Szczecin karty kibica. Karta służy tam jako identyfikator – zgodnie z polskim prawem, każdy kibic musi go posiadać. W tych przypadkach, w ramach standardowej karty, użytkownik ma także możliwość, jeżeli zechce, doładować kartę pieniędzmi i kupować za jej pomocą np. klubowe pamiątki. Może jej także używać poza stadionem. Chip karty daje jednak szereg dodatkowych możliwości. – Niektóre miasta w Polsce już wprowadzają karty miejskie oparte na prepaidach, kolejną możliwością jest rozszerzenie karty kibica o funkcję kodowania samych biletów na karcie.

Możliwości kart prepaid nie kończą się na zastosowaniu w sporcie i samorządach. Coraz bardziej popularne są programy lojalnościowe. – Już pracujemy nad rozwiązaniami, dzięki którym karta dołączana jest do produktu, czy jako karta stałego klienta w sklepie. Klient może otrzymać na niej bonus pieniężny lub płacić za transakcje, uzyskując w zamian atrakcyjne rabaty – podkreśla Dariusz Nalepa.

Podobnie może być z pracownikami, czy kontrahentami. Na przykład za każdy sprzedany towar danej marki, sklepikarz, barman czy właściciel hurtowni może dostawać na kartę doładowania. Takie karty to także doskonały środek do dystrybucji środków wśród pracowników. Pretekstem może być zarówno działalność służbowa, np. środki na paliwo, jaki i dystrybucja bonów świątecznych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.