BRE wyznacza standardy na rynku dla najzamożniejszych

BRE wyznacza standardy na rynku dla najzamożniejszych

Już po raz trzeci w historii i drugi z rzędu redakcja prestiżowego Euromoney Magazine uznała BRE Private Banking & Wealth Management za najlepszą instytucję oferującą usługi bankowości prywatnej w Polsce.Najlepszym bankiem na świecie świadczącym usługi bankowości prywatnej został w tym roku Credit Suisse.

BRE Private Banking & Wealth Management został uhonorowany tytułem „
Best Private Banking in Poland ” i zwyciężył także w trzech innych kategoriach: “Relationship Management”, “Best Privacy and Security” oraz “ Best Range of Investment Products”.

„Nagroda Euromoney to obiektywne, zewnętrzne i co ważne, eksperckie, spojrzenie na polski rynek. Dlatego tym bardziej cieszy nas, że po raz kolejny oferta BRE Private Banking & Wealth Management została uznana za najlepszą” – mówi Małgorzata Anczewska, Dyrektor BRE Private Banking & Wealth Management. „Ta nagroda to nie tylko docenienie naszych dotychczasowych wysiłków ale też zobowiązanie do ciągłej pracy nad dostarczeniem najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie kompleksowego zarządzania majątkiem”- dodaje.

Coroczna ocena oferty dla zamożnych, przeprowadzana przez magazyn Euromoney, składa się z przeglądu wyników ilościowych i jakościowych poszczególnych instytucji pogrupowanych regionami oraz zakresem usług. Pod uwagę brane są między innymi: zakres świadczonych usług, relacje z klientami, oferta produktowa, przeciętny wzrost zdeponowanych środków, zysk netto, zmiany w liczbie obsługiwanych klientów, a także wysokość środków pod zarządzaniem. Częścią oceny jest głosowanie biorących w niej udział instytucji na wybranego konkurenta, którego uważają za najlepszego na danym rynku.

Magazyn Euromoney jest jednym z najbardziej cenionych na świecie czasopism o tematyce finansowej. Ranking obejmuje ponad 60 krajów, w których wybierane są najlepsze instytucje świadczące usługi Private Banking. Wszystkie instytucje finansowe biorące udział w rankingu ankietowane są jednym narzędziem, dzięki czemu świadczone usługi i oferta mogą być obiektywnie porównane przez niezależnych ekspertów.

***

BRE Private Banking & Wealth Management od 1995 roku świadczy najwyższej jakości obsługę oraz usługi finansowe kierowane do osób o wysokim statusie majątkowym, które cenią prestiż, komfort i dyskrecję. Poza klasycznym zarządzaniem inwestycjami oferuje kompleksowe zarządzanie zamożnością, to znaczy np. posiadanym przez Klienta przedsiębiorstwami, czy nieruchomościami.

Jako jedna z pierwszych instytucji na rynku BRE Private Banking & Wealth Management wprowadził Bilans Klienta, przenosząc w ten sposób akcent z zarządzania produktowego na kompleksowe zarządzanie portfelem, nastawione na realizację strategicznych celów inwestycyjnych Klienta. Na podstawie pełnej analizy struktury majątku Klienta (aktywów i pasywów) Doradca wpierany przez zespół ekspertów proponuje strategię dopasowaną do indywidualnych potrzeb, horyzontu inwestycyjnego a także poziomu akceptacji ryzyka. Otwarta architektura produktowa umożliwia  dostęp zarówno do rozwiązań proponowanych przez specjalistów z grupy BRE Banku jak i do szerokiej palety produktów inwestycyjnych oferowanych przez najlepsze instytucje finansowe obecne na polskim rynku, a tym samy faktyczne „szycie na miarę” oferty. Uzupełnienie oferty, umożliwiające większą dywersyfikację portfela, stanowią inwestycje alternatywne w postaci bezpośrednich inwestycji na rynku nieruchomości oraz inwestycji w sztukę, czyli art banking.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.