Rozmawiaj cały rok za 19 gr/min w mBank mobile
Copy

Kopiuj tekst

Rozmawiaj cały rok za 19 gr/min w mBank mobile

mBank mobile pozostaje najtańszym operatorem na rynku! Aż do 2011 roku wszyscy Klienci, którzy wcześniej skorzystali z promocji 19 gr/min., będą mogli cieszyć się nią przez cały najbliższy rok, bez konieczności kupowania promocyjnych pakietów.

Stawka 19 gr/min za połączenia w mBank mobile obowiązuje wszystkich Użytkowników, którzy wcześniej skorzystali z wybranych promocji:

„Rozmówki polskie"",
„Rozmówki polskie 2"",
„Urodzinowe rozmówki polskie"",
„Gwarancja niskiej ceny""
„19 gr. do wszystkich"",
„mBank mobile + mobile INTERNET""

Aby warunki oferty zostały przedłużone do 2011 roku, Klient posiadający numer w taryfie 19 gr/min, nie musi wykonywać  żadnych dodatkowych czynności.

Taryfa w mBank mobile jest taryfą płaską, co oznacza, że Klient płaci jedną stawkę za minutę połączenia, bez względu na to, do jakiej sieci dzwoni.
Jest to jedyna na rynku oferta nie podwyższająca opłat za połączenie z sieciami Play i Polsat Cyfrowy.

Bardzo duże zainteresowanie Klientów promocyjną stawką 19 groszy skłoniło nas do przedłużenia okresu obowiązywania oferty. Nic też dziwnego, że wielu Klientów zdecydowało się na naszą sieć. W tej chwili oferujemy bowiem najniższe na rynku ceny za minutę połączenia i gramy uczciwie wobec naszych Użytkowników, proponując im stałą stawkę, niezależną od sieci, do której dzwonią - mówi Michał Szelągowski, menadżer projektu mBank mobile.

Wszyscy, którzy zechcą dołączyć do grona Klientów najtańszego w Polsce operatora MVNO, będą mogli skorzystać z trwających promocji: ""Starter 19 gr"", „Przenieś numer na 19 gr"" i cieszyć się niską stawką za minutę połączenia do wszystkich sieci do 5 stycznia 2011 roku.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.