Finansowanie dla MSP – dodatkowe środki zawsze na czas
Copy

Kopiuj tekst

Finansowanie dla MSP – dodatkowe środki zawsze na czas

Realizacja niestandardowych zamówień, szybkie zasilenie produkcji w dodatkowe surowce czy oczekiwanie na płatności od kontrahentów nie muszą być już problemem. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą liczyć na wsparcie mBanku, który oferuje do 900 000 zł dodatkowych środków na bieżącą działalność, a decyzję o ich przyznaniu podejmuje nawet w ciągu 24 godzin.  Nowa propozycja skierowana jest do spółek kapitałowych (spółek z o.o. i akcyjnych), w ramach oferty bankowości korporacyjnej.

Pod szyldem Finansowania dla MSP mBank proponuje limit kredytowy w wysokości do 900 000 zł, przyznawany w uproszczonej procedurze. Dzięki ograniczeniu formalności, firmy uzyskują decyzję kredytową nawet w ciągu 24 godzin.Finansowanie dla MSP może być zastrzykiem dodatkowych środków, niezbędnych do bieżącej działalności przedsiębiorstwa, a także szansą na stabilizację w sytuacjach chwilowych trudności z płynnością. Przedsiębiorcy, korzystając z oferty, zyskują szybki dostęp do finansowania, które może pojawić się na rachunku lub zostać udostępnione jako limit kart płatniczych, przeznaczonych dla właścicieli i kadry zarządzającej lub też pracowników.- Prowadzenie firmy wiąże się z cyklicznym obrotem środków, ale i nieoczekiwanymi ryzykami lub szansami biznesowymi. Z nową ofertą  wychodzimy do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą czuć się stabilnie i mieć elastyczność oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem niezależnie od sytuacji. Chcą mieć dostęp do środków na czas, dokładnie wtedy, gdy ich potrzebują – mówi Przemysław Gdański, wiceprezes mBanku ds. bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.W zależności od specyfiki działania firmy, przyznany limit  może zostać wykorzystany w różnych formach :kredytu w rachunku bieżącymkredytów terminowych (m in. elastyczny kredyt odnawialny)kart płatniczychlimitu zabezpieczającego ryzyka walutowe.

Elastyczny kredyt odnawialny to rozwiązanie szczególnie wygodne dla małych i średnich firm, ponieważ umożliwia dostosowanie kwoty pobieranych środków oraz terminów ich spłat do potrzeb i możliwości. Jest doskonałym narzędziem dla  przedsiębiorstw, które regularnie potrzebują wsparcia bieżącej płynności. Przyznawany jest w złotych lub euro na rok z możliwością jego przedłużenia.Finansowanie dla MSP w mBanku to również propozycja dla firm narażonych na niekorzystną zmianę wartości swoich należności lub zobowiązań w związku z różnicami kursowymi. W ramach uproszczonych procedur klienci zyskują możliwość zawierania walutowych transakcji terminowych, dzięki temu ograniczenia ryzyka walutowego, tym samym zwiększają stabilność wyniku finansowego.Szczegółowe informacje są dostępne u doradców ds. MSP w oddziałach korporacyjnych.Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta mBanku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronie www.mbank.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.