MultiBank: pożyczka dla firm z marżą 3,95 proc.
Copy

Kopiuj tekst

MultiBank: pożyczka dla firm z marżą 3,95 proc.

Do końca października klienci MultiBanku, którzy zdecydują się skorzystać z pożyczki dla firm, zapłacą za nią mniej. W ramach oferty „Promocja na szóstkę”, przez pierwsze dwanaście miesięcy marża pożyczki wyniesie zaledwie 3,95 proc.

– Oferta dostępna jest dla obecnych oraz nowych klientów i obejmuje zarówno uzyskanie nowego finansowania, jak i refinansowanie zobowiązania w innym banku – mówi Jacek Kalista, kierujący Wydziałem Kredytów Niezabezpieczonych dla Firm w mBanku i MultiBanku.Aby wziąć udział w „Promocji na szóstkę” wystarczy w październiku złożyć wniosek o pożyczkę dla firm, z okresem spłaty nie krótszym niż osiemnaście miesięcy oraz być posiadaczem rachunku bieżącego w MultiBanku. Oczywiście rachunek można założyć w momencie złożenia wniosku. Pożyczka sprzedawana jest w każdym kanale wnioskowania, czyli zarówno w placówkach MultiBanku, jak i w internecie czy za pośrednictwem multilinii banku.Zgodnie z warunkami promocji, przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pożyczkę z Ubezpieczeniem Spłaty Rat Kredytu Krótkoterminowego dla Firm, mogą liczyć na obniżenie marży w pierwszych dwunastu miesiącach do zaledwie 3,95 proc. Po tym czasie marża wyniesie 6,1 proc. Bez ubezpieczenia, wysokość marży to odpowiednio 5,95 proc. i 9,1 proc. Proponowane ubezpieczenie chroni przedsiębiorcę na wypadek  poważnej choroby i związanymi z tym trudnościami w spłacie raty. W  okresie niezdolności do wykonywania działalności,  ubezpieczyciel może nawet przez sześć miesięcy regulować za klienta należności z tytułu spłaty rat pożyczki.Maksymalna wysokość pożyczki oferowanej na promocyjnych warunkach to 100 tys. zł. Bez dodatkowych kosztów można skorzystać z 3-miesięcznej karencji w spłacie rat kapitałowych.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.pl, www.mbank.pl i www.multibank.pl. 
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.