mBank mobile: rozmawiaj ze wszystkimi za 19 gr/min
Copy

Kopiuj tekst

mBank mobile: rozmawiaj ze wszystkimi za 19 gr/min

Tej zimy rozmowy telefoniczne będą jeszcze tańsze. mBank mobile przygotował specjalną promocję dla wszystkich przenoszących numer od innego operatora. W ramach promocji minuta rozmowy może kosztować

19 groszy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne, bez konieczności kupowania pakietów.

Jak rozmawiać najtaniej tej zimy? Wystarczy przenieść numeru od innego operatora do mBank mobile w ramach promocji z najtańszą stawką na połączenia na rynku! Przeniesienie numeru do mBank mobile jest bezpłatne i nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy.

Aby skorzystać z promocji należy wypełnić wniosek on-line o przeniesienie numeru i wpisać kod promocyjny, który znajduje się na
stronie. Po przeniesieniu numeru:
minuta połączenia do wszystkich sieci kosztuje tylko 19 gr/min (także do sieci Play),
koszt wysłania wiadomości SMS to 10 gr, a MMS-a - 20 gr.,
dodatkowo Klient może co miesiąc aktywować bezpłatny pakiet 50 MB na połączenia z internetem.

Stawki oferowane po przeniesieniu obowiązują do 30 czerwca 2010 r. Po tym okresie usługi rozliczane będą zgodnie z Cennikiem usług mBank mobile w taryfie: mobile.

mBank mobile to wirtualny operator komórkowy dla wszystkich Klientów ceniących proste i wygodne rozwiązania telekomunikacyjne. Klientom mBanku sieć proponuje dodatkowo darmowe minuty w zamian za korzystanie z usług i produktów Banku.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Od dziewięciu lat zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.