www.brebank.pl doceniony przez specjalistów
Copy

Kopiuj tekst

www.brebank.pl doceniony przez specjalistów

Już po raz kolejny serwis korporacyjny www.brebank.pl został wyróżniony przez branżowych specjalistów. W rankingu stron europejskich przedsiębiorstw opracowanym przez szwedzką firmę Hallvarsson and Halvarsson, w kategorii firm polskich, portal BRE Banku zajął pierwsze miejsce.

„BRE Bankowi udało się stworzyć stronę, która nie odbiega od europejskich standardów”
- mówi Robin Olenius, jeden z twórców rankingu. „Witryna BRE Banku dobrze wygląda, są na niej linki do cennych informacji, ma przyjazną nawigację, kilka wyszczególnionych kontaktów do firmy i kalendarz wydarzeń”- dodaje.

„To kolejne już wyróżnienie, jakie zdobył portal BRE Banku. Każda nagroda jest dla nas niezmiernie cenna, ponieważ jest znakomitym dowodem na to, że nasz serwis www jest nie tylko innowacyjny, ale przede wszystkim przyjazny i użyteczny. Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że zostało przyznane przez europejskich specjalistów, którzy na co dzień mają do czynienia z witrynami na naprawdę wysokim, światowym poziomie. A portal BRE Banku ma ambicje równać tylko do najlepszych”
- mówi Paulina Rutkowska, dyrektor Departamentu Marketingu i Relacji Inwestorskich BRE Banku.

"Jeszcze w tym roku planujemy uruchomienie kolejnych narzędzi pomagających w utrzymaniu relacji z klientem. Chcemy, aby portal BRE Banku zapewnił nam możliwość ciągłego informowania o nowych produktach i reagowania na zmieniające się potrzeby rynku” - dodaje Paulina Rutkowska.

W zeszłorocznym badaniu H&H portal BRE Banku zajął drugą pozycję. Tym razem twórcom portalu udało się pokonać takich konkurentów, jak TPSA i KGHM Polska Miedź, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.