6,25-procentowa śmietanka!
Copy

Kopiuj tekst

6,25-procentowa śmietanka!

mBank zachęca Klientów oraz ich znajomych do wspólnego spijania wysoko procentowej śmietanki z mLOKATY rekomendacyjnej.

mKlienci za polecanie mBanku, w okresie od 16 marca do 15 kwietnia br., mogą zyskać atrakcyjne oprocentowanie na 3-miesiecznej mLOKACIE rekomendacyjnej. Promocyjną lokatę, którą należy założyć do 15 lipca br., może otworzyć zarówno osoba polecająca jak i nowy Klient mBanku. Wysokość oprocentowania lokaty w skali roku jest zgodne z
Tabelą Oprocentowania, obecnie wynosi 6,25% w skali roku. Specjalna promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają rachunek eKONTO, eMAX lub eMAX plus w mBanku.

Uruchomiliśmy promocję, dzięki której za polecenie lokaty w mBanku zarówno Klient jaki i osoba polecona otrzymują nagrodę w postaci 6,25% oprocentowania lokaty. Zaletą tej formy pomnażania oszczędności jest gwarancją otrzymania określonej kwoty odsetek. Dodatkowo w ten sposób, po raz kolejny, chcemy podkreślić zalety naszej oferty - całkowicie bezpłatny rachunek osobisty eKONTO, za pomocą którego można zarządzać swoimi finansami: oszczędzać, inwestować, a także korzystać z oferty kredytowej, ubezpieczeniowej oraz telekomunikacyjnej - mówi Katarzyna Przybyś, odpowiedzialna za akcję w mBanku. Ten rodzaj promocji cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów - w ostatniej edycji konkursu PolecamBank udział wzięło prawie 18 tys. mKlientów. W odróżnieniu jednak od poprzednich akcji, tym razem każdy Klient za polecanie otrzymuje taką samą nagrodę - atrakcyjne oprocentowanie mLOKATY - dodaje Katarzyna Przybyś.
 
Aby wziąć udział w promocji i zyskać korzystne oprocentowanie lokaty, należy polecić mBank i mLOKATĘ rekomendacyjną osobie, która nie jest jeszcze Klientem mBanku. Nowy Klient, po założeniu jednego z rachunków zintegrowanych (eKONTO, eMAX lub eMAX plus), może założyć 3-miesieczną lokatę z preferencyjnym oprocentowaniem.

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest założenie rachunku powiązanego z lokatą poprzez serwis internetowy mBanku oraz podanie na wniosku o konto dziesięciu ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała nowego Klienta do skorzystania z oferty mBanku. Zapewniając Klientom jeszcze więcej swobody, mBank umożliwia wybór miejsca podpisania umowy o rachunek zintegrowany z lokatą. Wnioskując o rachunki indywidualne poprzez internet Klient sam decyduje, czy umowa ma być przesłana na wskazany adres pocztą kurierską, czy odbierze ją samodzielnie w wybranym mKiosku.

mLOKATĘ rekomendacyjną zakłada się na podstawie specjalnego wniosku, do którego link, ważny przez 14 dni, zostanie umieszczony w formie komunikatu w systemie transakcyjnym. Wypełnienie wniosku jest bardzo proste - należy podać w nim jednie kwotę lokaty oraz powiązany rachunek w mBanku. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 PLN. Nowy Klient otrzymuje link po pełnej aktywacji rachunku. Osoba polecająca może otworzyć lokatę po założeniu jej przez nowego Klienta. Podobnie jak w przypadku mLOKAT, przy zerwaniu lokaty rekomendacyjnej Klient otrzymuje połowę należnych mu odsetek.


Regulamin
promocji znajduje się na stronach serwisu mBanku.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ośmiu lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już ponad 2,1 mln Klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.