6,0% na lokacie 3-miesięcznej w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

6,0% na lokacie 3-miesięcznej w MultiBanku

MultiBank wprowadził do oferty nowy produkt depozytowy – 3-miesięczną lokatę terminową w PLN z oprocentowaniem 6,0%. Promocja potrwa do 31.03.2009 r.

Oferta jest skierowana do nowych i obecnych Klientów banku. Na ponadprzeciętny zysk mogą  liczyć również osoby, które ulokują środki na 12-miesięcznej lokacie terminowej w PLN (oprocentowanie 5,50% i 5,60% w skali roku dla Członków Klubu Aquarius) lub samodzielnych rachunkach oszczędnościowych MultiMax i MultiMax Aquarius (oprocentowanie odpowiednio 4,45% i 4,55% w skali roku). Na początku marca MultiBank wprowadził próg kwotowy na poziomie 90 000 PLN – w takim wypadku oprocentowanie środków zdeponowanych na rachunkach oszczędnościowych wzrasta do 5,05%.

Informacje dodatkowe:
Parametry produktu:
Lokata 3-miesięczna, odnawialna
Oprocentowanie: 6,0%
Min. kwota: 20 000 PLN
Lokatę można założyć w dowolnym Centrum Usług Finansowych MultiBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.