20% zniżki na ubezpieczenie Go!Direct!
Copy

Kopiuj tekst

20% zniżki na ubezpieczenie Go!Direct!

mBank przedłużył promocję, w której Klienci kupujący ubezpieczenie samochodowe otrzymują 20% zniżki na ubezpieczenie Go!Direct.

Każdy, kto wybierze ubezpieczenie samochodu (OC, AC, OC+AC) w mBanku do
31 sierpnia br., otrzyma kod zniżkowy uprawniający do 20% zniżki na ubezpieczenie mieszkań i domów Go!Direct.

Wyróżnikiem oferty Go!Direct jest:
wysoka suma ubezpieczenia na wyposażenie 150 tys. PLN, gwarantująca wypłatę odszkodowania niezależnie od wzrostu jego wartości,
możliwość ubezpieczenia nawet z 90 - dniowym wyprzedzeniem,
możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o OC Ubezpieczającego i osób bliskich, za szkody powstałe wskutek wykonywania przez nich czynności życia prywatnego oraz ubezpieczenia dodatkowe: NNW, NNW rodzinne, pobyt w szpitalu.

Ubezpieczenie umożliwia także wybór wariantu ubezpieczenia obejmującego ubezpieczenie środków pieniężnych czy roweru. Polisa wysyłana jest do Klienta w ciągu doby od zakupu ubezpieczenia.

Oferta promocyjna z 20 % zniżką dotyczy również ubezpieczeń nabywanych w ramach przedłużenia polisy. Kod zniżkowy wysyłany jest e-mailem wraz z polisami samochodowymi. Można go wykorzystać do 30.09.2008 roku.

Klienci za pośrednictwem mBanku kupili już ponad 134 tys. polis.

Marka Go!Direct powstała w 2006 roku i jest własnością BRE Ubezpieczenia. Oferta jest dostępna jedynie w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych oraz Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych, które umożliwiają porównywanie kilku ofert oraz zakup oraz obsługę polisy on-line. W 2008 roku dla Klientów uruchomiona została również sprzedaż ubezpieczeń przez telefon. Na platformie pod marką Go!Direct dostępne są ubezpieczenia samochodowe, mieszkaniowe i turystyczne.

Klient w mBanku otrzymuje zawsze najlepsze produkty po najniższej cenie. Oprócz standardowych produktów ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC Klienci mają także do wyboru kilkanaście opcji dodatkowych m.in.: assistance w 4 wariantach, NNW, samochód zastępczy, ochrona prawna, pobyt w szpitalu, czy ubezpieczenie życia posiadacza pojazdu. System sprzedaży direct dostępny jest dla Klientów, którzy posiadają konto osobiste w mBanku.

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.