izzy w rytmie (e)pulsu
Copy

Kopiuj tekst

izzy w rytmie (e)pulsu

Już ponad 10 000 Klientów założyło konto w izzyBanku poprzez portal epuls.pl. 

izzyBank współpracuje z epuls.pl, największym portalem młodzieżowym w Polsce, już od 2005 roku. Klienci izzyBanku, a zarazem członkowie społeczności www.epuls.pl, mają dostęp do wielu atrakcyjnych narzędzi tworzenia i utrzymywania relacji międzyludzkich, ekspresji własnej osobowości, zostawienia śladu w wirtualnej przestrzeni. Dzięki temu izzyBank oferuje młodym ludziom nie tylko usługi finansowe, ale współuczestniczy w tworzeniu wyjątkowej społeczności bankowej.

Dodatkowo eksperci z mBanku, jako izzySTAFF, edukują młodzież w zakresie bankowości internetowej oraz służą pomocą posiadaczom rachunku izzyKONTO.

Obecne z usług izzyBanku korzysta już przeszło 60 000 młodych ludzi w wieku od 13 lat.

W ciągu roku liczba rachunków izzyKONTO wzrosła aż o 40%, z czego od początku roku rachunek w izzyBanku otworzyło prawie 8 000 Klientów.

Podstawową zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych. Młody człowiek dysponuje samodzielnie i niezależnie rachunkiem w izzyBanku, jako jego posiadacz, dzięki czemu uczy się odpowiedzialnie korzystać z własnych oszczędności. Ponadto izzyKlienci poznają oraz uczą się obsługiwać i wykorzystywać produkty bankowe, przez co w przyszłości staną się bardziej świadomymi Klientami, swobodnie poruszającymi się w świecie finansów.

Prowadzenie izzyKONTA, wydanie i używanie izzyKARTY - karty debetowej Visa Electron, wypłaty gotówki w bankomatach (BZ WBK, Euronet oraz Cash4You na terenie Polski) oraz przelewy na inne konta w izzyBanku i mBanku są bezpłatne.

izzyBank
to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi. Oparty jest na tej samej platformie co mBank, zatem oferuje wysoki standard użytkowania oraz prostotę. Daje wolność, niezależność, wygodę i korzyści wynikające z dostępu do banku 24h/dobę 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem telefonu komórkowego, Internetu, telefonu stacjonarnego, bankomatu i czarnej debetowej karty płatniczej.

Epuls
rozpoczął swoją działalność w drugiej połowie października 2002 roku Obecnie posiada ponad 1,8 mln zarejestrowanych użytkowników. Portal cieszy się wciąż rosnącą popularnością.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.