Łatwiejszy dostęp do kredytów i pożyczek hipotecznych w BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

Łatwiejszy dostęp do kredytów i pożyczek hipotecznych w BRE Banku

19 czerwca br. BRE Bank wprowadził ułatwienia w dostępie do kredytów i pożyczek hipotecznych dla przedsiębiorstw. Złagodzone zostały zasady oceny zdolności kredytowej, co w znacznym stopniu zwiększy dostępność długoterminowego finansowania hipotecznego. 


Firmom zainteresowanym pozyskaniem środków na długoterminowe inwestycje w nieruchomości lub na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej BRE Bank proponuje kredyt hipoteczny bądź pożyczkę hipoteczną.

Atutem oferty są proste procedury oraz elastyczność Banku w reagowaniu na potrzeby klientów. BRE Bank nie wymaga biznes planu, kredyt można wykorzystać jednorazowo lub w transzach, a spłacać w ratach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub w inny ustalony sposób. Istnieje możliwość przewalutowania i wcześniejszej spłaty kredytu. Złagodzenie zasad oceny zdolności kredytowej podniesie dodatkowo atrakcyjność kredytu i pożyczki hipotecznej dla przedsiębiorstw.

Jednym z naszych celów jest stwarzanie firmom coraz lepszych warunków do pozyskiwania środków na rozwój i inwestycje – nie tylko poprzez wprowadzanie nowych produktów, ale również poprzez upraszczanie procedur i minimalizowanie formalności. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie ofertą długoterminowych kredytów i pożyczek hipotecznych oraz coraz lepszą kondycje finansową firm, podjęliśmy decyzje o liberalizacji zasad udzielania tego rodzaju finansowania. Mieliśmy na uwadze przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, na współpracę z którymi kładziemy duży nacisk,
mówi Tomasz Bogus, Dyrektor Banku ds. Oddziałów Korporacyjnych.

Kredyt hipoteczny
Przeznaczenie
zakup: nieruchomości, działki budowlanej z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą czy lokalu na wynajem;
budowa, modernizacja, adaptacja, remont obiektu/obiektów wchodzących w skład nieruchomości
refinansowanie kredytów zaciągniętych na ww. cele w innych bankach, z możliwością wydłużenia okresu kredytowania.

Waluta kredytu: PLN i waluty obce;Maksymalny okres kredytowania: 15 lat;Kwota: do 90% wartości rynkowej nieruchomości;Zabezpieczenie: hipoteka na nieruchomości będącej przedmiotem finansowania wraz z cesją praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych; możliwość uzyskania kredytu przed wpisem hipoteki do ksiąg wieczystych.

Pożyczka hipoteczna
Przeznaczenie: dowolne, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej;Waluta pożyczki: PLN i waluty obce;Maksymalny okres finansowania: 15 lat;Kwota: do 60% wartości rynkowej nieruchomości;Zabezpieczenie: hipoteka na nieruchomości będącej przedmiotem finansowania wraz z cesją praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.