Fundusze PKO/CREDIT SUISSE w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Fundusze PKO/CREDIT SUISSE w mBanku

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych poszerzył swoją ofertę o 7 funduszy PKO/CREDIT SUISSE - tym samym w sumie oferuje Klientom dostęp do aż 111 Funduszy Inwestycyjnych.

PKO TFI jest trzynastym Towarzystwem FI, które udostępnia swoje usługi poprzez unikalny model SFI mBanku.

Bardzo cieszy nas, że do grona funduszy obecnych na platformie SFI mBanku dołącza czwarte co do wielkości polskie TFI. To doskonała wiadomość przede wszystkim dla naszych Klientów, którzy będą mieli jeszcze większy wybór niż dotychczas, przy zachowaniu najważniejszej zalety Supermarketu - braku opłat dystrybucyjnych. Wierzymy głęboko, że współpraca będzie bardzo korzystna dla obydwu stron- mówi Maciej Witkowski, Wicedyrektor Biura Sprzedaży mBanku.


Internet to coraz popularniejszy w Polsce kanał sprzedaży, jak się okazuje również dla produktów finansowych, jakimi są jednostki uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych. Wprowadzenie do sprzedaży w Supermarkecie FI większości Funduszy PKO/CREDIT SUISSE traktujemy jako uzupełnienie naszej sieci dystrybucji. Liczymy, że w ten sposób uda nam się zainteresować naszą ofertą nowych klientów - mówi Tomasz Bogutyn, prezes PKO TFI.

Klienci Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku mogą lokować środki w podstawowych funduszach należących do PKO TFI:
PKO CS Rynku Pieniężnego
PKO CS Skarbowy
PKO CS Obligacji
PKO CS Obligacji Długoterminowych
PKO CS Stabilnego Wzrostu
PKO CS Zrównoważony
PKO CS Akcji

Z usług Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku korzysta już
260 tys. osób. Aktywa zgromadzone w SFI sięgają 1,5 mld zł. Obecnie poprzez platformę można nabyć przeszło 100 różnego rodzaju funduszy a oferta jest stale rozszerzana.

PKO TFI

Towarzystwo założone przez PKO Bank Polski i Credit Suisse w 1996 r. Towarzystwo oferuje szeroki wachlarz funduszy inwestycyjnych przeznaczonych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych poszukujących efektywnego zarządzania pieniędzmi. Funduszami zarządza Credit Suisse Asset Management (Polska) SA - wiodąca w skali światowej firma zarządzająca aktywami. Wartość aktywów funduszy PKO/CREDIT SUISSE przekroczyła w marcu 2007 r. 11 miliardów złotych.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili dokonać zlecenia nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek. Co więcej, zdeponowane na rachunku eKONTO pieniądze są oprocentowane.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.