mBank na www.kredyty.net
Copy

Kopiuj tekst

mBank na www.kredyty.net

Na początku kwietnia br. mBank rozpoczął współpracę z portalem finansowym Kredyty.net. 

W ramach współpracy pomiędzy firmami, na stronie www.kredyty.net Internauci mogą zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi oferty mBanku - kredytów hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, a także kart kredytowych oraz funduszy inwestycyjnych oferowanych poprzez platformę Supermarket Funduszy Inwestycyjnych. Z myślą o mikroprzedsiębiorcach na portalu umieszczono wyczerpującą ofertę wirtualnego banku w zakresie kredytów oraz kont firmowych.

Kredyty.net jako pierwszy portal finansowy w Polsce wprowadził dwa nowatorskie narzędzia, które ułatwiają oraz skracają procedurę przyznawania kredytu. MultiFormularz pozwala wysłać wniosek kredytowy do wielu banków jednocześnie. Porównywacz z kolei, umożliwia porównanie kredytów hipotecznych kilku banków naraz lub kilku ofert w ramach tego samego banku.

Portal zapewnia również codzienną, świeżą porcję informacji gospodarczych dotyczących m.in. stóp procentowych oraz kursów walut. Dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kredytów, przygotowano specjalny słownik, pozwalający zrozumieć fachowe terminy oraz poradnik, w którym Internauci znajdą odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

Kredyty.net to ogólnopolski portal finansowy, należący do grupy NETMEDIA S.A., prezentujący produkty i usługi kredytowe. Umożliwia bezpłatny dostęp do bieżąco aktualizowanych i szczegółowo opisanych produktów bankowych.

mBank wciąż rozbudowuje swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową. Dążeniem mBanku jest stworzenie otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient będzie mógł swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.