Nowa lokata inwestycyjna BRE Banku powiązana z kursem EUR/PLN
Copy

Kopiuj tekst

Nowa lokata inwestycyjna BRE Banku powiązana z kursem EUR/PLN

Od 22 do 29 marca br. trwa subskrypcja na 3-miesięczną lokatę inwestycyjną powiązaną z kursem EUR/PLN. Produkt, przeznaczony dla Klientów Korporacyjnych i Private Banking BRE Banku, zapewnia pełną ochronę kapitału i możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków. 

Lokata pozwala na osiągnięcie stopy zwrotu w wysokości 6,15 % p.a. (1,6% za okres trwania lokaty) w przypadku stabilizacji kursu EUR/PLN w przedziale 3.77 – 3.90. W przypadku wzrostu lub spadku kursu EUR/PLN poza granice ww. przedziału, Klienci otrzymują całość zainwestowanego kapitału. Lokata daje więc możliwość uzyskania oprocentowania znacznie przewyższającego zwykły depozyt, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo inwestycji.

Lokata trwa od 30 marca do 3 lipca br. Minimalna kwota zainwestowanego kapitału wynosi 50 000 PLN.  

***

Lokata inwestycyjna jest innowacyjnym produktem łączącym zalety standardowej lokaty terminowej (gwarancja zwrotu kapitału) i inwestycji na rynku kapitałowym czy też rynku towarów (odsetki dodatkowe). Dzięki temu lokata stwarza Klientom szansę osiągnięcia dodatkowego, potencjalnie nieograniczonego zysku, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa inwestycji, charakterystycznego dla lokaty bankowej. W porównaniu do inwestycji przeprowadzanych bezpośrednio na rynkach międzynarodowych, inwestycja w lokatę BRE Banku bazującą na instrumentach międzynarodowych wiąże się z mniejszymi kosztami.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.