Subskrypcja na lokatę inwestycyjną BRE Banku powiązaną z kursem USD/PLN
Copy

Kopiuj tekst

Subskrypcja na lokatę inwestycyjną BRE Banku powiązaną z kursem USD/PLN

Od 22 do 27 listopada br. BRE Bank prowadzi subskrypcję na 3-miesięczną lokatę inwestycyjną powiązaną z kursem USD/PLN. Z lokaty mogą skorzystać wszyscy Klienci Korporacyjni i Private Banking BRE Banku, którzy na inwestycję przeznaczają minimum 100 000 zł. Lokata daje możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków oraz gwarantuje pełną ochronę zaangażowanego kapitału.

Lokata trwa od 28 listopada 2006 r. do 2 marca 2007 r.

Oprocentowanie zależy od kursu USD/PLN w dniu wygaśnięcia lokaty. Jeżeli kurs USD/PLN na zakończenie lokaty znajdzie się w przedziale 2,95-3,10, Klient otrzymuje oprocentowanie ok. 7,2% p.a. (czyli 1,8 % za okres trwania inwestycji). Oznacza to, że Klienci korzystający z tego produktu mogą osiągnąć zyski nawet 2-krotnie wyższe niż w przypadku standardowej lokaty.

W przypadku ukształtowania  się kursu USD/PLN poza „widełkami” 2,95-3,10 Klient ma zapewnioną gwarancję zwrotu zainwestowanych środków.

Klienci korzystający z lokaty zachowują płynność finansowa, gdyż relatywnie krótki okres 3 miesięcy trwania lokaty nie powoduje zamrożenia kapitału.

***

Lokata inwestycyjna jest produktem łączącym zalety standardowej lokaty terminowej (w tym wypadku gwarancja zwrotu kapitału) i inwestycji na rynku kapitałowym, czy też rynku towarów (odsetki dodatkowe). Dzięki temu lokata stwarza Klientom szansę osiągnięcia dodatkowego, potencjalnie nieograniczonego zysku, charakterystycznego dla działalności inwestycyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla lokaty bankowej.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.