Subskrypcja na lokatę inwestycyjną BRE Banku powiązaną z indeksem WIG20

Subskrypcja na lokatę inwestycyjną BRE Banku powiązaną z indeksem WIG20

Od 2 do 13 października br. trwa subskrypcja na roczną Lokatę Inwestycyjną INDEKS, nastawioną na umiarkowany wzrost indeksu giełdowego WIG20. Lokata przeznaczona jestdlaKlientów Korporacyjnych i Private Banking BRE Banku, którzy na inwestycję przeznaczają minimum 25 tys. zł. Daje możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków oraz gwarantuje pełną ochronę zaangażowanego kapitału.

Klient może uzyskać oprocentowanie nawet na poziomie 10% (przy wzroście indeksu ponad 20%) lub 7% (przy wzroście indeksu w przedziale 5-20%) za okres trwania lokaty.


Lokata INDEKS opiera się na założeniu dobrych fundamentów polskiej gospodarki, o których świadczą ostatnie dane makroekonomiczne o wzroście PKB (5.5% w II kwartale 2006) oraz wyniki w segmencie inwestycji, co wraz z wysokim tempem wzrostu gospodarczego powinno sprzyjać pozytywnej dynamice zysków spółek notowanych na giełdzie.

Klienci korzystający z lokaty mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo zainwestowanego kapitału. Aby skorzystać z produktu wystarczy zainwestować jedynie 25 tys. zł.  

***

Lokata inwestycyjna jest produktem łączącym zalety standardowej lokaty terminowej (w tym wypadku gwarancja zwrotu kapitału) i inwestycji na rynku kapitałowym, czy też rynku towarów (odsetki dodatkowe). Dzięki temu lokata stwarza Klientom szansę osiągnięcia dodatkowego, potencjalnie nieograniczonego zysku, charakterystycznego dla działalności inwestycyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla lokaty bankowej.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.