Nowa subskrypcja na lokatę inwestycyjną BRE Banku powiązaną z kursem EUR/PLN

Nowa subskrypcja na lokatę inwestycyjną BRE Banku powiązaną z kursem EUR/PLN

Ze względu na bardzo wysokie zainteresowanie Klientów, BRE Bank wznowił subskrypcję na 3-miesięczną lokatę inwestycyjną powiązaną z kursem EUR/PLN. Z lokaty mogą skorzystać wszyscy Klienci Korporacyjni i Private Banking BRE Banku, którzy na inwestycję przeznaczają minimum 100 000 zł. Zapisy (okres subskrypcji) trwają do 24 sierpnia br. Lokata daje możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zysków oraz gwarantuje pełną ochronę zaangażowanego kapitału.

Lokata trwa od 25 sierpnia do 29 listopada br.


Jeżeli kurs EUR/PLN na zakończenie lokaty znajdzie się w przedziale 3.88-4.03, Klient otrzymuje oprocentowanie ok.
6,8% p.a. (czyli 1,7% za okres trwania inwestycji). W przypadku znacznego wzrostu lub spadku kursu EUR/PLN (poza granice ww. przedziału), Klienci otrzymują całość zainwestowanego kapitału, co świadczy o pełnym bezpieczeństwie ww. inwestycji.

Klienci korzystający z lokaty zachowują płynność finansową, gdyż relatywnie krótki okres 3 miesięcy trwania lokaty nie powoduje zamrożenia kapitału.

***

Lokata inwestycyjna jest produktem łączącym zalety standardowej lokaty terminowej (w tym wypadku gwarancja zwrotu kapitału) i inwestycji na rynku kapitałowym, czy też rynku towarów (odsetki dodatkowe). Dzięki temu lokata stwarza Klientom szansę osiągnięcia dodatkowego, potencjalnie nieograniczonego zysku, charakterystycznego dla działalności inwestycyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa, charakterystycznego dla lokaty bankowej
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.