Nowa 3-miesięczna lokata inwestycyjna BRE Banku powiązana z kursem EUR/PLN

Nowa 3-miesięczna lokata inwestycyjna BRE Banku powiązana z kursem EUR/PLN

Od 24 lipca do 1 sierpnia br. BRE Bank prowadzi subskrypcję na 3-miesięczną lokatę inwestycyjną powiązaną z kursem EUR/PLN. Ten nowoczesny produkt przeznaczony dla Klientów Korporacyjnych oraz Private Banking łączy w sobie pełną ochronę zaangażowanego kapitału oraz możliwość partycypacji w stabilizacji kursu EUR/PLN. Minimalna kwota inwestycji to 100 tys. zł.

Lokata trwa 3 miesiące – od 2 sierpnia do 6 listopada br. – i powiązana jest z kursem EUR/PLN.

Pozwala osiągać zyski znacznie przewyższające oprocentowanie zwykłego depozytu terminowego. Jeżeli kurs EUR na zakończenie lokaty znajdzie się w przedziale 3,95-4,10 PLN, Klient otrzymuje oprocentowanie 7,6% p.a. (ok. 1,9% za okres trwania inwestycji). W przypadku znacznego wzrostu lub spadku kursu EUR/PLN (poza granice ww. przedziału), Klienci otrzymują całość zainwestowanego kapitału, co świadczy o pełnym bezpieczeństwie ww. inwestycji.

Z lokaty mogą skorzystać wszyscy Klienci Korporacyjni i Private Banking BRE Banku, którzy na inwestycję przeznaczają minimum 100 000 zł.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.