Nowe oblicze i funkcjonalność II Oddziału Korporacyjnego BRE Banku w Warszawie

Nowe oblicze i funkcjonalność II Oddziału Korporacyjnego BRE Banku w Warszawie

BRE Bank otworzył nowy, II Oddział Korporacyjny Warszawa przy ul. Marynarskiej 19A. Oddział ten jest pierwszą placówką BRE Banku o nowym wizerunku i funkcjonalności. Pełni rolę nowoczesnego centrum biznesowego, które jest już nie tylko punktem obsługi bankowej klientów korporacyjnych, ale również miejscem, gdzie Klienci mogą skorzystać z szerokiego doradztwa i spotkać się ze swoimi kontrahentami w profesjonalnych pomieszczeniach biurowych i konferencyjnych. Wdrażane zmiany w sposobie funkcjonowania Oddziałów BRE Banku to efekt ciągłego doskonalenia obsługi oraz jeden z elementów nowej strategii BREaktywacji i aktywności na rynku bankowości korporacyjnej.

II Oddział Korporacyjny Warszawa BRE Banku przejął obsługę klientów korporacyjnych, prowadzoną dotychczas przez placówkę przy ul. Domaniewskiej 41. Wraz z nową lokalizacją zwiększa się również zakres działalności placówki BRE Banku, która zapewnia Klientom pełną opiekę doradców bankowości korporacyjnej, w tym również w zakresie oferty kredytowej.

Oddział jako centrum biznesowe

„Oddział BRE Banku w nowej formule z założenia jest miejscem otwartym dla Klientów, do którego przedsiębiorcy przychodzą nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że czują się w nim dobrze, co daje im komfort prowadzenia biznesu. Temu założeniu odpowiada organizacja przestrzeni w Oddziale, poczynając od recepcji, gdzie pracownik banku rozpoznaje potrzeby Klienta i pomaga mu w kontakcie z odpowiednim doradcą, wykonaniu kopii dokumentów czy nawet w zarezerwowaniu hotelu i biletu, kończąc na Business Lounge, czyli „biurze w banku”, które oddajemy całkowicie do dyspozycji klientów”– mówi Tomasz Bogus, Dyrektor Banku ds. Sieci Oddziałów Korporacyjnych BRE Banku.

Business Lounge to pomieszczenie na wzór minibiura, wyposażone w telefon, drukarkę, faks, dostęp do Internetu. Dzięki temu Klienci BRE Banku mają pewność, że zawsze – np. podczas podróży – mogą skorzystać z oddziału Banku, aby wykonać czynności biurowe. W oddziale znajdują się również salki spotkań, zapewniające dyskrecję rozmów handlowych oraz sala konferencyjna z możliwością prowadzenia video-konferencji.

Wnętrza nowego Oddziału BRE Banku urządzone są funkcjonalnie i wygodnie, a aranżacja zapewnia komfort prowadzenia rozmów biznesowych.

Klienci nowego Oddziału BRE Banku mają również zapewniony dostęp do bezpłatnego parkingu samochodowego.

- „Jesteśmy przekonani, że nowy Oddział BRE Banku zapewni znaczący skok jakościowy nie tylko w zakresie oferty i bieżącej obsługi, ale zagwarantuje również wiele dodatkowych usług biznesowych dla naszych Klientów. Chcielibyśmy, aby Oddział przy ul. Marynarskiej pełnił dla nich rolę nowoczesnego centrum biznesowo-doradczego, w którym najlepsi doradcy BRE Banku zapewniają Klientom profesjonalną obsługę w zakresie produktów finansowych Grupy BRE Banku oraz szeroko pojęte doradztwo”
– dodaje Tomasz Bogus.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.