mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce
Copy

Kopiuj tekst

mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.

Po raz kolejny nasz internetowy serwis transakcyjny dla klientów korporacyjnych został uznany za najlepszy w Polsce. To potwierdzenie, że mBank utrzymuje pozycję lidera na rynku bankowości cyfrowej i ciągle dostosowuje swoje usługi do potrzeb klientów korporacyjnych.

Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej mBanku.

Podczas wyboru zwycięzców w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” jury wzięło pod uwagę m.in.: strategię wobec digitalizacji, rozwój usług oferowanych cyfrowo, szerokość oferty produktowej, a także ocenę funkcjonalności strony internetowej serwisu transakcyjnego i mobilnego.
Global Finance to specjalistyczny, międzynarodowy magazyn, który od 1987 r. zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie. W corocznym konkursie zgłoszenia oceniane są m.in. przez międzynarodowe grono ekspertów firmy Infosys.. Zwycięzcy nominowani są na poziomie globalnym, regionalnym, krajowym oraz w ramach poszczególnych kategorii.
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.
Korporacyjny rachunek na dwa serca w mBanku dla WOŚP

W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mBank uruchomił specjalną ofertę skierowaną do przedsiębiorców obsługiwanych w ramach oferty korporacyjnej. Dzięki niej opłaty i prowizje od rachunków założonych w styczniu br., związane z podstawowymi usługami bankowymi, zasilą konto WOŚP.