mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

Opublikowany

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.

Po raz kolejny nasz internetowy serwis transakcyjny dla klientów korporacyjnych został uznany za najlepszy w Polsce. To potwierdzenie, że mBank utrzymuje pozycję lidera na rynku bankowości cyfrowej i ciągle dostosowuje swoje usługi do potrzeb klientów korporacyjnych.

Dariusz Nalepa, dyrektor departamentu bankowości transakcyjnej mBanku.

Podczas wyboru zwycięzców w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” jury wzięło pod uwagę m.in.: strategię wobec digitalizacji, rozwój usług oferowanych cyfrowo, szerokość oferty produktowej, a także ocenę funkcjonalności strony internetowej serwisu transakcyjnego i mobilnego.
Global Finance to specjalistyczny, międzynarodowy magazyn, który od 1987 r. zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie. W corocznym konkursie zgłoszenia oceniane są m.in. przez międzynarodowe grono ekspertów firmy Infosys.. Zwycięzcy nominowani są na poziomie globalnym, regionalnym, krajowym oraz w ramach poszczególnych kategorii.
Copy

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

temu

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

temu

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

temu

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.
Korporacyjny rachunek na dwa serca w mBanku dla WOŚP

temu

W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mBank uruchomił specjalną ofertę skierowaną do przedsiębiorców obsługiwanych w ramach oferty korporacyjnej. Dzięki niej opłaty i prowizje od rachunków założonych w styczniu br., związane z podstawowymi usługami bankowymi, zasilą konto WOŚP.