Nowa wersja eMaklera i aplikacja mobilna dostępne dla klientów mBanku

Nowa wersja eMaklera i aplikacja mobilna dostępne dla klientów mBanku

mBank wdrożył nową wersję serwisu transakcyjnego– eMakler 2.0. Dzięki niej, klienci mogą w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób zarządzać swoimi inwestycjami. Serwis jest systematycznie udostępniany kolejnym użytkownikom i do 10 grudnia będą mogli z niego korzystać wszyscy, spośród 250 tys. klientów. Dodatkowo już dziś mogą oni korzystać z aplikacji mobilnej Domu Maklerskiego mBanku.


eMakler to usługa dająca klientom możliwość inwestycji w akcje, obligacje, kontrakty terminowe  i inne instrumenty finansowe, a także uczestniczenie w ofertach publicznych. Połączenie z rachunkiem bankowym gwarantuje swobodę w dokonywaniu transakcji, bez konieczności przelewania środków na inne konto. 12 lat od debiutu, eMakler obsługuje już 250 tys. klientów, składających nawet do kilkudziesięciu tysięcy zleceń dziennie.
W odpowiedzi na rozwijające się potrzeby klientów, mBank stale dostarcza usprawnienia dopasowane do poszczególnych segmentów bankowości. Nowość od Domu Maklerskiego mBanku – eMakler 2.0 –  to innowacyjna i ergonomiczna giełdowa aplikacja transakcyjna on-line.
Szata graficzna i zasady poruszania się po serwisie zostały dostosowane do cieszącej się wielkim uznaniem, wielokrotnie nagradzanej aplikacji Nowy mBank. W eMakler 2.0 klienci mają od teraz do dyspozycji funkcje podzielone na spójne ekrany, przez co inwestowanie za pomocą nowej platformy stało się prostsze i bardziej intuicyjne.
Aby inwestorzy mogli sprawnie realizować swoje zlecenia, mBank udostępnił im „pływającą” formatkę zlecenia, dostępną zawsze na dole ekranu. Podczas składania zlecenia, przy wyborze waloru,  wyświetlane są dodatkowo jego notowania i wykres. Na każdym ekranie widoczny jest stan finansów klienta, co pomaga mu oceniać swoje możliwości inwestycyjne.
Kolejne rewolucyjne rozwiązanie dotyczy podglądu notowań – poza widokiem standardowym, klienci mogą wybrać podgląd w wersji kaflowej, która ilustruje graficznie zmiany cen na bieżącej sesji. Pozwala to łatwo i szybko ocenić, jak w danej chwili wygląda rynek na konkretnych walorach.
Nowy eMakler – wersja 2.0 – to dopiero pierwszy etap zmian w usługach maklerskich mBanku. W kolejnej odsłonie serwisu, przewidywanej na 2018 rok, planowane jest zasilenie aplikacji wsparciem analitycznym w postaci rekomendacji i kompendium wiedzy o spółkach oraz wiadomościami z rynku. Aplikacja będzie też wzbogacona o możliwość inwestowania na rynkach zagranicznych oraz o serwis dla zaawansowanego inwestora.
Dodatkowo już dziś wszyscy klienci serwisu eMakler otrzymali dostęp do aplikacji mobilnej Domu Maklerskiego mBanku. Umożliwia ona zarządzanie rachunkiem inwestycyjnym z poziomu smartfona z systemem Android lub iOS. Aplikacja pozwala m.in. na składanie i modyfikowanie zleceń na GPW, podgląd stanu rachunku inwestycyjnego i wyceny aktywów i podgląd notowań. Tabletowa wersja aplikacji mobilnej to już rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów – szeroka funkcjonalność i ergonomia wychodzą naprzeciw potrzebom najbardziej aktywnych inwestorów.
Załączniki
aplikacja_k2b2298.jpg

grafika | 791 KB

PobierzPobierz
aplikacja_k2b2426.jpg

grafika | 658 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.