mBank obsypany nagrodami w polskich i międzynarodowych konkursach
Copy

Kopiuj tekst

mBank obsypany nagrodami w polskich i międzynarodowych konkursach

Miniony tydzień był dla mBanku wyjątkowo owocny pod kątem nagród. Bank zdobył złoto i brąz w Efma & Accenture Distribution & Marketing Innovation Awards. Magazyny PWM i The Banker wyróżniły jego usługi bankowości prywatnej, a kampania „Przedsiębiorco zyskaj” wywalczyła brązowe Effie. mFaktoring zaś został Najlepszym Pracodawcą w 12. edycji programu AON Hewitt. 


Efma & Accenture Distribution & Marketing Innovation Awards to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych instytucjom finansowym na świecie. W konkursie, w którym głosuje prawie 70 tys. przedstawicieli instytucji finansowych ze 130 krajów, mBank znalazł się na podium w dwóch kategoriach. Zdobył pierwsze miejsce za projekt dla klientów firmowych, w ramach którego wspiera przedsiębiorców w pierwszych krokach zakładania działalności gospodarczej. Od poszukiwania odstawowych informacji na temat zakładania firmy, przez wybór konta bankowego, księgowość, po podpisanie wniosku o rejestrację działalności przy pomocy profilu zaufanego.
W tej samej rywalizacji nagrodzono też platformę opartą na czacie - wykorzystywaną w usłudze Ekspert online. Jest  ona dostępna z dowolnego urządzenia (zarówno komputera, jak i telefonu komórkowego) i umożliwia np. prezentowanie dokumentów podczas rozmowy video. Platforma ta wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji.
Na forum międzynarodowym doceniono również bankowość prywatną mBanku. Została uznana za jedną z najbardziej innowacyjnych w naszym kraju w Global Private Banking Awards 2017 organizowanym przez magazyny PWM i The Banker. Jury konkursu szczegółowo analizuje ofertę i dane finansowe przygotowane przez banki, wyróżniając te, których rozwiązania są zgodne z najnowszymi trendami i warte polecenia.
Oprócz rozwiązań produktowych, także działania reklamowe mBanku nie pozostały bez echa. W konkursie Effie doceniającym twórców reklam i reklamodawców, wysoko oceniono efektywność i koncepcję tegorocznej kampanii dla firm, prowadzonej pod hasłem „Przedsiębiorco zyskaj”. Bank zdobył brązowe Effie w kategorii business-to-business.
Z kolei spółka z Grupy mBanku - mFaktoring - znalazła się w gronie firm, które tworzą najbardziej angażujące środowiska pracy. Zdobyła tytuł Najlepszego Pracodawcy w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa w 12. edycji programu AON Hewitt. Aon Best Employers to rozpoznawalny na całym świecie konkurs, w którym głównym kryterium oceny pracodawcy jest opinia pracowników.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.