Pierwsza prawdziwie wielowalutowa karta debetowa w Polsce
Copy

Kopiuj tekst

Pierwsza prawdziwie wielowalutowa karta debetowa w Polsce

VISA Aquarius Świat to karta płatnicza dająca klientowi dostęp do 150 dewiz świata bez prowizji za przewalutowanie. Klient nie musi zakładać osobnych rachunków w walutach obcych, a koszt jej użytkowania jest porównywalny z wymianą pieniędzy w kantorach internetowych. Karta będzie dostępna w ofercie premium mBanku.


Karta VISA Aquarius Świat daje możliwość realizacji transakcji nie tylko w głównych walutach takich jak euro, dolar czy funt, ale także w ponad 150 walutach z całego świata bez prowizji za przewalutowanie.
To jedyna taka karta na rynku. Podczas dokonywania transakcji – w niemal każdym zakątku świata – jej kwota będzie przeliczana na złote zgodnie z kursami walut firmy  VISA (https://www.visa.pl/karty-dla-ciebie/kalkulator-walutowy). Kursy stosowane przez VISA są na porównywalnym poziomie jak w kantorach internetowych.
Pieniądze zostaną pobrane z rachunku bieżącego w złotych, do którego przypisana jest karta VISA Aquarius Świat. Oznacza to, że klient nie musi posiadać konta walutowego, a do transakcji nie są doliczane żadne dodatkowe opłaty.
Karta jest nie tylko korzystna finansowo, ale także niezwykle wygodna. Klient nie musi porównywać kursów w kantorach, zasilać kont walutowych, dbać o odpowiednią ilość dewiz na rachunkach lub w gotówce wszystkich krajów, do których wyjeżdża- wystarczy, że weźmie kartę.
W przypadku gdy klient będzie chciał skorzystać z gotówki, może wypłacić waluty w bankomatach na całym świecie – również bez prowizji.
Jednocześnie karta VISA Aquarius Świat może służyć jako podstawowa karta debetowa do codziennych wydatków w kraju, dzięki czemu użytkownik nie musi nosić ze sobą dodatkowych „plastików”. Daje ona  możliwość korzystania m.in. z bezpłatnych bankomatów, zniżek i zwrotów z mOkazji.
Nowa karta dostępna będzie od 16 października 2017 r. Bank będzie ją wydawać do rachunków z oferty premium: mKonto Aquarius i mKonto Aquarius Intensive.
Klienci, którzy do 28 grudnia zamówią kartę, będą mogli skorzystać z promocji, w ramach której zostaną zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty aż do 30 czerwca 2018 r.  Ponadto ci z nich, którzy założą w tym czasie konto Aquarius lub Aquarius Intensive, zostaną również zwolnieni z opłat za prowadzenie samych rachunków. Po zakończeniu promocji użytkowanie karty VISA Aquarius Świat będzie się wiązało ze stałą miesięczną opłatą w wysokości 10 zł.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.