Nowa foto-karta w mBanku
 Nowa foto-karta w mBanku

Nowa foto-karta w mBanku

mBank poszerzył ofertę kart debetowych o nowy, wyjątkowy plastik. Klient zaprojektuje go tak, jak chce - wybierając własną grafikę lub korzystając z jednego z ponad 60 wzorów z galerii banku. Karta Visa Foto wydawana jest jako główna lub dodatkowa do eKonta.

Do tej pory w mBanku tylko klienci młodzi i posiadacze kart kredytowych MasterCard Me mogli decydować o tym, jak będzie wyglądał ich plastik.
- Nasze ostatnie doświadczenia pokazują, że popularność foto-kart rośnie. Klienci chcą się wyróżniać i chętnie tworzą indywidualne wzory kart. W grupie młodych - aż 90 proc. osób otwierających eKonto m, wybiera indywidualny projekt. W przypadku kart kredytowych MasterCard Me, po wzór inny, niż standardowy, sięga 60 proc. klientów. Teraz z podobnej opcji może skorzystać znacznie szersza grupa - wszyscy posiadacze eKonta - mówi Damian Olejniczak kierujący Wydziałem Produktów Transakcyjnych w mBanku.

Kartę Visa Foto można zamówić on-line, na mLinii lub w placówce banku. Zamówienie pierwszej foto-karty jest bezpłatne, a korzystanie z niej to koszt 2 zł miesięcznie za wybrany wizerunek. Obowiązuje również standardowy wymóg transakcyjności - opłata w wysokości 4 zł nie zostanie naliczona, jeśli klient miesięcznie wykona pięć transakcji dowolną kartą debetową do rachunku.
Więcej informacji o karcie Visa Foto można znaleźć na stronie banku.
visafoto4.pngvisafoto3.pngvisafoto1.pngvisafoto2.png
Załączniki
visafoto3.png

grafika | 337 KB

PobierzPobierz
visafoto1.png

grafika | 346 KB

PobierzPobierz
visafoto2.png

grafika | 344 KB

PobierzPobierz
visafoto4.png

grafika | 269 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.