600 zł zwrotu w mBanku i gwarancja niezmienności ceny
Copy

Kopiuj tekst

600 zł zwrotu w mBanku i gwarancja niezmienności ceny

W ramach letniej promocji każdy, kto od 1 czerwca założy eKonto w mBanku, otrzyma gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata, a do tego możliwość skorzystania ze zwrotu za zakupy w wysokości nawet 600 zł. Do tej promocji bank dokłada bezpłatną kartę.


Promocja rozpoczyna się 1 czerwca br. i jest dostępna dla każdego nowego klienta mBanku, który do końca lipca złoży wniosek o otwarcie eKonta.  
Najważniejsze elementy promocji „Lepiej z eKontem” to gwarancja niezmienności opłat oraz zwrot za zakupy w wysokości do 600 zł.
Gwarancja niezmienności opłat i warunków zwalniających z opłat przez 24 miesiące obowiązuje już od dnia podpisania umowy, bez żadnych dodatkowych warunków (wystarczy, że klient otworzy rachunek). Dotyczy ona: prowadzenia rachunku, wypłat gotówki w bankomatach, wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych realizowanych przez internet.
Zwrot za zakupy będzie wypłacany aktywnym klientom przez pół roku. Jest to premia za transakcje zrealizowane kartą lub BLIKiem (równowartość 4 proc. ich wartości, maks. 100 zł w każdym miesiącu). Warunki otrzymania zwrotu: zasilenie rachunku kwotą min. 1 tys. zł jeden raz, zakupy kartą lub BLIKiem za min. 250 zł miesięcznie, logowanie się do aplikacji mobilnej minimum raz w miesiącu. 
Dodatkowo, nowi klienci, którzy skorzystają z promocji, będą cieszyć się przez dwa lata bezpłatną kartą debetową – bez względu na liczbę realizowanych transakcji.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.