W mobilności mBank wyprzedza konkurencję
Copy

Kopiuj tekst

W mobilności mBank wyprzedza konkurencję

Forrester Research, globalna firma badawczo-doradcza, przeanalizowała oferty narzędzi mobilnych oferowanych przez europejskie banki. Kompleksowa ocena funkcji i łatwości obsługi dała mBankowi drugie miejsce w zestawieniu. Jednocześnie, aplikacja mBanku została uznana za najłatwiejszą i najbardziej przyjazną w obsłudze.

W najnowszym opracowaniu “2017 European Mobile Banking Benchmark” Forrester Research poddał szczegółowej analizie ofertę mobilną 11 europejskich banków.
mBank zajął w tym zestawieniu drugie miejsce. Recenzenci przyznali mu aż 85 punktów w 100-punktowej skali.
Jeszcze lepiej wypadła ocena w kategorii prostoty obsługi aplikacji. mBank zajął pierwsze miejsce, osiągając 19 punktów. Szczególnie pozytywne oceny mBank otrzymał za sposób prezentowania i przeglądania historii rachunku, łatwy dostęp do najczęściej używanych funkcji czy sposób realizacji przelewu.  
Dobry wynik mBanku pokazuje, że rozwiązania mobilne proponowane polskim klientom należą do ścisłej europejskiej czołówki. Co miesiąc przekonuje się o tym ponad 900 tys. klientów mBanku, korzystających z najnowszej wersji aplikacji.
Badanie Forrester Research zostało przeprowadzone w lutym 2017 r., w związku z czym firma oceniała poprzednią wersję aplikacji mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.