Warto Polecać – mBank daje klientom z polecenia 50 zł za założenie konta
Copy

Kopiuj tekst

Warto Polecać – mBank daje klientom z polecenia 50 zł za założenie konta

Już tylko do 28 lutego trwa czwarta edycja programu PolecamBank. W ramach najnowszej promocji Warto Polecać, mBank daje premię nie tylko polecającym konta, ale także polecanym. Nowi klienci z rekomendacji mogą otrzymać 50 zł za założenie rachunku. 


Do 28 lutego br. trwa czwarta edycja najstarszego programu rekomendacyjnego wśród polskich banków -  PolecamBank. To więc ostatnie dni na dołączenie do programu mBanku, w którym można polecać rachunki osobiste i firmowe, wysyłając do znajomego link lub e-mail.
Dotychczas w ramach programu premię otrzymywali tylko klienci mBanku, którzy zapraszali swoich znajomych do założenia rachunku. Mogli zyskać 100 zł za polecenie konta osobistego, 200 zł w przypadku konta firmowego i 300 zł za konto firmowe z usługą mKsięgowości. W ramach najnowszej promocji te warunki pozostają bez zmian.
Nowością jest 50 zł bonusu dla osoby polecanej. Wystarczy, że otworzy ona rachunek z polecenia przez internet i w ciągu 60 dni wyda 200 zł płacąc kartą. Obecnie więc obie strony zyskują.
We wszystkich edycjach PolecamBank do tej pory wzięło udział ponad 175 tys. klientów. W 2016 roku w ramach programu mBank pozyskał aż 15 proc. klientów indywidualnych i wypłacił 2,1 mln zł premii za polecenia.
Szczegółowe warunki uczestnictwa w promocji oraz warunki uzyskania premii opisane są w regulaminie na stronie.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.