mBank laureatem Diamentów Private Equity
Copy

Kopiuj tekst

mBank laureatem Diamentów Private Equity

Z tegorocznej gali „Diamentów Private Equity” mBank wrócił z tytułem banku roku. Nagroda przyznawana jest instytucjom finansowym, które szczególnie wyróżniły się w środowisku Private Equity.

Współorganizatorem i głównym patronem „Diamentów” jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Gala ma na celu uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w wyjątkowy sposób przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki.
W kategorii bankowej o zwycięstwie decydują głosy zarządzających funduszami Private Equity zrzeszeni w PSIK. mBank zdobył ich szczególne uznanie już po raz trzeci w historii plebiscytu.
Wszyscy finaliści „Diamentów Private Equity” wymienieni są na stronie organizatora.
Powiązane artykuły
Dzięki klientom korporacyjnym mBank przekaże WOŚP dodatkowo 77 tys. zł

Na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy trafi równowartość miesięcznych opłat i prowizji za prowadzenie rachunków dla klientów korporacyjnych, otwartych w styczniu i lutym br. Przekazana darowizna zasili działalność statutową Fundacji. 
mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

mBank, został laureatem konkursu organizowanego przez  pmagazyn finansowy Global Finance w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks 2018”.
mBank do końca roku z 2 proc. na rachunku VAT

1 lipca wszedł w życie mechanizm podzielonej płatności - split payment. mBank jako jedyny „oprocentuje” saldo wybranego rachunku VAT do wysokości 200 000 zł. Do końca grudnia 2018 przedsiębiorstwa mogą liczyć na 2% zysku.
mBank Hipoteczny: debiut listów zastawnych na rynku międzynarodowym zakończony sukcesem

W ramach pierwszej zagranicznej benchmarkowej emisji listów zastawnych mBank Hipoteczny uplasował papiery o wartości 300 mln EUR i zapadalności 7 lat. Popyt ze strony inwestorów ponad 3-krotnie przewyższył zakładany poziom emisji.