Pierwsze w ofercie mBanku ubezpieczenie nieruchomości od wszystkich ryzyk
Copy

Kopiuj tekst

Pierwsze w ofercie mBanku ubezpieczenie nieruchomości od wszystkich ryzyk

mBank i strategiczny partner, AXA Ubezpieczenia wprowadzili pierwsze ubezpieczenie nieruchomości w formule All Risk. Dzięki temu gwarantowana jest ochrona od wszystkich ryzyk a wykluczenia są jasno wskazane. Internetowy wniosek o ubezpieczenie jest prosty i automatycznie szacuje wartość nieruchomości w oparciu o dane rynkowe.

Polisa "Dom i bliscy" to nowość i pierwszy produkt w formule All risk, czyli ubezpieczenia od wszystkich ryzyk. Jest to najwygodniejsza dla klienta forma ponieważ chroni klienta przed wszystkimi zdarzeniami, które nie zostały wprost wyłączone. Innymi słowy: jeśli coś nie jest wprost zawarte w wykluczeniach, jest objęte ochroną. Pozwala to na maksymalnie szeroką ochronę, ponieważ wydłuża listę o zdarzenia trudne do przewidzenia lub szczególnie skomplikowane. 
Ubezpieczenie spośród innych polis dostępnych online wyróżnia się sposobem zawarcia polisy. Specjalnie skonstruowany wniosek jest uproszczony na tyle, że dla klienta przypomina wizytę u agenta ubezpieczeniowego. Dla przykładu, nie trzeba samodzielnie szacować wartości nieruchomości ryzykując np. jej niedoszacowanie. Wniosek zrobi to automatycznie. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku ubezpieczeń direct.
Dodatkowo klienci chcący ubezpieczyć nieruchomość objętą kredytem hipotecznym będą mieli ułatwione zadanie, ponieważ wszelkie niezbędne dokumenty zostaną automatycznie przesłane do banku, w którym klient posiada kredyt hipoteczny. W przypadku osób posiadających kredyt hipoteczny w mBanku sytuacja będzie jeszcze prostsza, ponieważ cesja dokona się całkowicie automatycznie.

O ubezpieczeniu

Ubezpieczenie domów i mieszkań "Dom i bliscy" obejmuje:
  •   nieruchomość własną lub wynajmowaną, w tym m.in.: mury, elementy stałe, instalacje, pomieszczenia przynależne, miejsca postojowe,
  • nieruchomość, w której częściowo prowadzona jest działalność gospodarcza,
  • przedmioty znajdujące się w wynajmowanym mieszkaniu.
Produkt jest przeznaczony m.in.: dla osób potrzebujących pełnej ochrony dla swojej nieruchomości; posiadających kredyt hipotecznych i szukających ubezpieczenia spełniającego wymagania banku; wynajmujących mieszkanie osobom trzecim czy wynajmujących nieruchomość od właściciela. 
Do podstawowego ubezpieczenia można zakupić dodatkowe opcje, poszerzające zakres ochrony. Wśród nich pakiet Twój pupil, Twój rower, OC w życiu prywatnym, Assistance Domowe czy NNW Rodzinne.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.