mBank nowym partnerem PAYBACK
Copy

Kopiuj tekst

mBank nowym partnerem PAYBACK

mBank rozpoczął współpracę z PAYBACK, największym programem bonusowym w Polsce, należącym do American Express. Od grudnia klienci mogą założyć eKonto z PAYBACK, zbierać punkty podczas codziennych zakupów, płacąc kartą i zamieniać je na nagrody w programie.


– Decydując się na współpracę z PAYBACK, chcieliśmy zaproponować klientom kolejną wygodną formę premiowania ich codziennych zakupów. Sam system naliczania punktów jest bardzo prosty i nie wymaga dodatkowego zaangażowania – naliczą się automatycznie, gdy klient zapłaci plastikiem banku. A zebrane punkty przekładają się na realne korzyści i nagrody – mówi Piotr Puchalski, dyrektor Departamentu Usług Podstawowych i Produktów Niebankowych w mBanku.
Przez pierwsze pół roku, właściciele eKonta z PAYBACK, za każde 2 złote zapłacone kartą debetową dostaną 1 punkt w programie. Później przelicznik to 4 złote = 1 punkt. Punktami będą nagradzane transakcje o łącznej wartości do 2 000 złotych miesięcznie.
Dodatkowo partnerzy przygotowali atrakcyjne bonusy. Uczestnicy PAYBACK, którzy do tej pory nie byli klientami banku mogą liczyć na punkty promocyjne: 3 000 za aktywowanie karty debetowej, 1 000 za aktywne korzystanie z plastiku i tyle samo za zasilanie konta. Punktami premiowani będą również wszyscy, którzy skorzystają z produktów kredytowych: kredytu odnawialnego, karty kredytowej czy kredytu gotówkowego. Co więcej, klienci dostaną 15% zniżki na zakupy w sklepie z nagrodami PAYBACK.
– Atrakcyjność PAYBACK dla konsumentów jest naszym priorytetem. Start współpracy z mBankiem stwarza dla uczestników wiele bardzo atrakcyjnych okazji na powiększenie salda punktów oraz na odbiór nagród z wyjątkowym 15% rabatem – mówi Michał Pieprzny, CEO PAYBACK Polska – Współpraca na pewno zaowocuje wieloma innowacyjnymi akcjami wspierającymi całą koalicję partnerów, w szczególności na styku bankowości i handlu detalicznego – prognozuje Pieprzny.
Aby założyć eKonto z PAYBACK, wystarczy wypełnić wniosek online dostępny na stronie mbank.payback.pl.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.