mBank z tytułem Best Private Bank in Poland
Copy

Kopiuj tekst

mBank z tytułem Best Private Bank in Poland

Bankowość prywatna mBanku, zarządzająca ponad 13 mld zł aktywów klientów, została uznana za najlepszą a naszym kraju. Bank zdobył tytuł Best Private Bank in Poland 2016 w konkursie organizowanym przez prestiżowe magazyny należące do grupy Financial Times: PWM i The Banker.

Nagroda przyznawana jest przez międzynarodowe jury, które szczegółowo analizuje informacje przygotowane przez banki. mBank zdeklasował krajowych rywali, okazując się w tym roku najlepszym private bankingiem w Polsce.
O zwycięstwie zadecydowały zarówno dane finansowe z ostatnich trzech lat (zyski, aktywa w zarządzaniu, liczba klientów), jak i sposób oferowania usług bankowości prywatnej (oferta produktowa, plany rozwojowe czy innowacyjne rozwiązania). mBank mógł pochwalić się tu m.in. systematycznym wzrostem wartości zarządzanych aktywów, które teraz wynoszą już ponad 13 mld zł. Zauważone zostały także takie elementy oferty jak indywidualne doradztwo inwestycyjne czy transfer międzypokoleniowy, pozwalający przekazać następcom w optymalny sposób  zgromadzony majątek.
- Jesteśmy dumni z faktu, że bankowość prywatna mBanku cieszy się zaufaniem klientów, którzy powierzają nam swoje majątki. Na to zaufanie codziennie pracujemy. To właśnie dlatego, że dążymy do ciągłego polepszania jakości naszych usług, znaleźliśmy się w tym roku w gronie najlepszych światowych private bankingów. Tym samym po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy wiodącą instytucją finansową dla wymagających klientów – mówi Małgorzata Anczewska, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej mBanku.
Nagroda PWM i The Banker przyznawana jest od 2009 roku. W tym roku o tytuł najlepszego private bankingu rywalizowało 120 banków z całego świata. Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie organizatorów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.