Już co drugi nowy klient korzysta z mKsięgowości

Już co drugi nowy klient korzysta z mKsięgowości

Po wprowadzoną na początku roku usługę mKsięgowość sięga już co drugi nowy klient firmowy mBanku. Produkt doceniło także międzynarodowe grono ekspertów przyznając mu statuetkę Efma za Najlepszą nową usługę. 

mKsięgowość to unikalna usługa łączącą księgowość i konto bankowe. Pozwala w szybki i niemal automatyczny sposób prowadzić księgowość, bez obaw o popełnienie błędu. System wykorzystuje mechanizm machine learning, który pomaga ustrzec się przed pomyłką. Nad poprawnością całego procesu rozliczeń czuwa też profesjonalne biuro księgowe - SuperKsięgowa.

W wersji, w której klient sam prowadzi rozliczenia, usługa jest darmowa. Za niewielką opłatą można natomiast skorzystać ze sprawdzenia swoich rozliczeń przez księgową lub w całości zlecić jej prowadzenie finansów firmy.
Usługa zintegrowana jest w pełni z serwisem transakcyjnym banku i dostępna pod tym samym loginem i hasłem co rachunki rozliczeniowe. Aby z niej skorzystać wystarczy mieć konto firmowe mBanku.
- To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Produkt wprowadzony został w styczniu tego roku, a dziś korzysta z niego już co drugi przedsiębiorca otwierający konto w naszym banku - mówi Jarosław Stefański, ekspert mBanku odpowiedzialny za mKsięgowość. - Teraz nasza praca doceniona została także przez branżę. Okazuje się, że polskie pomysły mogą być inspiracją dla bankowców na całym świecie - dodaje Jarosław Stefański.
Usługa nagrodzona została w międzynarodowym konkursie Innovation Awards, organizowanym przez Efma i Accenture. mBank zajął drugie miejsce w kategorii „Najlepszy nowy produkt czy usługa” i zostawił w tyle projekty m.in. z Kanady, Francji, Dubaju czy Indonezji. W konkursie o zwycięstwie zdecydowały głosy finansistów z 88 krajów, zrzeszonych w ramach Efma.
Więcej informacji na temat usługi znaleźć można na stronie banku: www.mbank.pl/firmy/ksiegowosc/wiecej
Załączniki
medal_red_silver_bnps.png

grafika | 261 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.