Aspiro zmienia się w mFinanse

Aspiro zmienia się w mFinanse

Świadcząca usługi doradztwa finansowego spółka Aspiro zmienia nazwę, logo i identyfikację wizualną. Będą one nawiązywać do marki mBanku.


Aspiro – marka firmy pośrednictwa finansowego z Grupy mBanku – w październiku br. zmieni się w mFinanse. Nowy będzie także logotyp, a we wszystkich placówkach firmy pojawią się elementy identyfikacji wizualnej zgodne z marką mBanku, czyli charakterystyczne kolorowe „pasy”.
– Liczymy, że przemiana w mFinanse pozwoli umocnić naszą pozycję na rynku finansowym dzięki wykorzystaniu potencjału marki mBanku – tłumaczy Tomasz Gryglewski, Prezes Zarządu Aspiro SA.
Zmiana marki pośrednika jest zgodna ze strategią jednej marki. Dzisiaj wszystkie spółki z Grupy mBanku, które świadczą usługi dla klientów, wykorzystują przedrostek „m”.
Badania przeprowadzone przez firmę Millward Brown (BrandZ) wskazują, że mBank jest najcenniejszą marką na polskim rynku finansowym. mBank to także jedna z najszybciej rozwijających się i największych instytucji finansowych w Polsce, od 25 lat notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, obsługująca już ponad 5 mln klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji.
Nowa nazwa nie oznacza zmian w funkcjonującym modelu obsługi klientów.

O SPÓŁCE

Spółka Aspiro powstała w czerwcu 2009 roku z połączenia sieci sprzedaży mBanku oraz mobilnej sieci d. MultiBanku. Aspiro oferuje produkty klientom indywidualnym i firmowym, od rachunków poprzez kredyty i leasing. Dzięki współpracy z wiodącymi bankami, spółka może oferować wiele produktów i usług kilku instytucji finansowych w jednym miejscu.
Załączniki
mfinanselogo.jpg

grafika | 60,7 KB

PobierzPobierz
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.