mBank najlepszym bankiem mobilnym i dla firm według Newsweeka i Forbesa
Copy

Kopiuj tekst

mBank najlepszym bankiem mobilnym i dla firm według Newsweeka i Forbesa

W piętnastej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” mBank został najwyżej oceniony w kategorii bankowości mobilnej. Bank otrzymał również tytuł „Najlepszego banku dla firm”.

W organizowanym co roku plebiscycie tygodnika „Newsweek” nagrody wręczane są w czterech kategoriach, wskazujących najlepszą bankowość tradycyjną, internetową, mobilną i hipoteczną. Oferta i usługi banków oceniane są przez ankieterów Millward Brown, wcielających się w rolę „tajemniczych klientów”. W bankowości mobilnej sprawdzali oni ergonomię, łatwość i skuteczność tej formy dostępu do banku. Dodatkowe punkty można było uzyskać za innowacyjność wprowadzanych rozwiązań i usług dostępnych w ramach tego kanału.
Wśród wszystkich ocenianych banków, aplikacja mBanku okazała się najlepszym rozwiązaniem dostępnym na polskim rynku, a bank zdobył tytuł „Najlepszego banku mobilnego”. Audytorzy najwyżej ocenili m.in. łatwość dostępu i nawigacji po aplikacji bankowej oraz efektywność tego kanału komunikacji.

Na drugim miejscu w klasyfikacji na najlepszą bankowość mobilną uplasowała się mobilna aplikacja Orange Finanse – projektu realizowanego przez mBank wspólnie ze strategicznym partnerem, Orange Polska.
– Nagroda Newsweeka w tej kategorii jest dla nas bardzo ważna. Rozwiązania mobilne wkraczają w niemal każdy aspekt życia, a telefon staje się swoistym centrum zarządzania. Naszym celem, wyrażonym również w najnowszej strategii banku na lata 2016-2020, jest oferowanie klientom najlepszych mobilnych rozwiązań w bankowości. Wierzę, że mamy ogromne szanse, aby odnieść mobilny sukces – mówi Cezary Stypułkowski, prezes mBanku.
Swoje nagrody przyznał również miesięcznik Forbes, który co roku wskazuje „Najlepszy bank dla firm”. W tym prestiżowym rankingu, redakcja „Forbesa” przyznaje punkty za najlepsze produkty i usługi bankowe dla MŚP. Dodatkowo, prowadzone są badania jakości obsługi przeprowadzane przez „tajemniczych klientów”. Oceniane są nie tylko warunki cenowe, ale także możliwość skorzystania z przez klientów z innowacyjnych rozwiązań.
Surowe kryteria rankingu „Forbesa” tym razem najlepiej spełnił mBank, który otrzymał tytuł „Najlepszego banku dla przedsiębiorcy”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.