Konsultanci mBanku obecni 24h w mediach społecznościowych
Copy

Kopiuj tekst

Konsultanci mBanku obecni 24h w mediach społecznościowych

mBank staje się jeszcze bardziej dostępny w mediach społecznościowych. Bank powołał specjalną grupę konsultantów, którzy na pytania klientów odpowiadają całą dobę. 

mBank jest najczęściej ocenianą i komentowaną marką bankową w polskim internecie. Według badań NetMonitor Banking Review, w ubiegłym roku wspomniano o nim ponad 53 tys. razy. To prawie dwa razy częściej niż o banku zajmującym drugą lokatę w tym zestawieniu.

– Pytania i komentarze od internautów trafiają do nas całą dobę. Ich autorzy oczekują szybkiej odpowiedzi. Skoro więc nasi klienci nie śpią, bo „siedzą” na Facebooku czy Twitterze, to spać nie będziemy także my. Nowoczesna marka w sieci musi dopasowywać swoje działania do wymagań konsumentów i elastycznie odpowiadać na ich oczekiwania – mówi Izabela Kwiatkowska, odpowiedzialna za komunikację marki w social media.

mBank powołał osobny zespół konsultantów wywodzących się z najbardziej doświadczonych ekspertów mLinii. Ich zadaniem jest odpowiadanie na pytania klientów zadane w social media oraz na najważniejszych portalach i forach internetowych. Zespół ten monitoruje przestrzeń internetową (nie tylko najważniejsze serwisy) i jest dostępny 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Dzięki zmianie, klienci mBanku w internecie będą mogli uzyskać szybką pomoc w przypadku pytań o działanie produktów i usług, ale również gdy napotkają na trudności. – Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i wiedzy eksperckiej naszych konsultantów, nasza komunikacja z klientami w sieci będzie pełniejsza – tłumaczy Łukasz Wiktor, dyrektor biura obsługi klientów w mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.