Konto, biurko i mentor w pakiecie od mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Konto, biurko i mentor w pakiecie od mBanku

  • Przedsiębiorca, który do końca sierpnia otworzy rachunek firmowy Komfort, zyska wygodną przestrzeń do pracy oraz wsparcie mentorów biznesu.
  • mBanku rozpoczął współpracę z największą w Polsce siecią coworkingową Business Link.
Przedsiębiorca, który do końca sierpnia otworzy rachunek firmowy Komfort, zyska wygodną przestrzeń do pracy oraz wsparcie mentorów biznesu.mBanku rozpoczął współpracę z największą w Polsce siecią coworkingową Business Link. W ramach współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości, bank umożliwił klientom bezpłatne korzystanie z 11 biur coworkingowych. Budynki zlokalizowane są w prestiżowych punktach w największych miastach w Polsce, w tym na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku czy przy ulicy Łokietka w Toruniu.

Aby skorzystać z oferty wystarczy do końca sierpnia otworzyć konto firmowe Komfort, a następnie odebrać w biurze Business Link kartę dostępu. Dzięki niej, klient może korzystać z przestrzeni biurowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

- Karta otwiera drzwi nie tylko w dowolnym czasie, ale też w dowolnym miejscu w Polsce, co może być szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy często podróżują. Dzięki naszej ofercie, w różnych miastach znajdą oni miejsce, aby swobodnie popracować czy spotkać się z partnerem w profesjonalnych warunkach, bez kawiarnianego zgiełku - mówi Łukasz Adamczyk z departamentu małych i średnich firm w mBanku.

W każdym lokalu przedsiębiorca znajdzie miejsce do pracy, wyposażone w podstawowy sprzęt biurowy, np. drukarkę, ksero czy rzutnik. Będzie mógł też skorzystać z szybkiego internetu, kawy i herbaty dla siebie i swoich gości oraz sal do spotkań.

- Praca w tego typu współdzielonym biurze, oprócz realnych korzyści finansowych, np. braku opłat za wynajem biura, to także szansa na zdobycie ciekawych kontaktów, mogących nie tylko inspirować, ale również stwarzać realne szanse biznesowe - mówi Łukasz Adamczyk i dodaje: W ciągu czterech lat z przestrzeni Business Link skorzystało ponad 1000 firm - dodaje Łukasz Adamczyk.

A jeśli przedsiębiorca będzie chciał podeprzeć się doświadczeniem i wiedzą autorytetu, to oferta mBanku zaspokoi także i tę potrzebę. W ramach Business Link prowadzony jest bowiem program mentoringu, miniszkoleń oraz różnego rodzaju eventów biznesowych dla przedsiębiorców.

Więcej na temat oferty znaleźć można na stronie internetowej mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.