Nowości w mobilnym mBanku: 3D Touch i ubezpieczenie w dwie minuty
Copy

Kopiuj tekst

Nowości w mobilnym mBanku: 3D Touch i ubezpieczenie w dwie minuty

Aplikacja mobilna mBanku wzbogaciła się o szereg nowości. Wśród nich znajdują się ubezpieczenie turystyczne przydatne w rozpoczynającym się właśnie okresie urlopowym, a także rozwiązanie dla posiadaczy iPhone’ów 6s i 6s Plus – wykorzystujące funkcję 3D Touch.


Dzięki zastosowaniu 3D Touch, wystarczy mocniej dotknąć ikonę aplikacji w systemie iOS, aby wywołać menu podstawowych funkcji – tych samych, które użytkownik ustawił w układzie „planet” widocznym na ekranie głównym mBankowej aplikacji. Oznacza to znaczące przyspieszenie w dostępie do podstawowych i najczęściej wykorzystywanych przez klientów funkcji.

Kolejną nowością jest możliwość zakupu mobilnego ubezpieczenia turystycznego. Można je uruchomić nawet w ostatniej chwili przed wyjazdem, na lotnisku czy dworcu kolejowym. Poprzez zastosowanie uproszczonego wniosku o produkt, zakończonego autoryzacją kodem PIN z aplikacji, zakup polisy zajmie nie więcej niż dwie minuty. Niezbędne informacje i dokumenty do polisy przesyłane są klientowi przed dokonaniem zakupu mailem.

Jednocześnie szereg nowych funkcji otrzymają użytkownicy korzystający z aplikacji mBanku na platformie Windows Phone. Wśród nich znajdą się m.in. nowe oferty depozytowe, kredyt gotówkowy na jedno kliknięcie oraz możliwość zmiany limitów transakcyjnych dla kart. Kolejne zmiany w tej aplikacji to dostęp do informacji i o posiadanych kredytach, jak również możliwość kategoryzacji, tagowania oraz dodawania komentarzy do operacji w historii transakcji.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.