mBankowe kompendium wiedzy o kredytach w jednym miejscu
Copy

Kopiuj tekst

mBankowe kompendium wiedzy o kredytach w jednym miejscu

Po uproszczeniu umów o rachunek i kredyt, bank idzie o krok dalej. Na nowej poradnikowej stronie ABC Kredytu klient znajdzie wszystkie informacje o kredytach konsumpcyjnych, które mogą być dla niego przydatne.


Strona ABC Kredytu zawiera obszerną wiedzę dotyczącą kredytów konsumpcyjnych - konkretne wskazówki począwszy od wyboru oferty, po symulację zdolności kredytowej, na poradach, co zrobić w przypadku chwilowych trudnościach ze spłatą zobowiązania kończąc. Wszystko to w jednym miejscu, bez konieczności sprawdzania kolejnych podstron.

Praktycznym rozwiązaniem jest kalkulator zdolności kredytowej, który szacuje możliwość spłaty kredytu w ustalonej wysokości i terminie. Wystarczy uzupełnić informacje o dochodach i wydatkach, by narzędzie obliczyło, o jakie środki można się starać. Co więcej, z poziomu kalkulatora klient od razu może złożyć wniosek kredytowy, który automatycznie zostanie uzupełniony o wpisane wcześniej dane.

Klienci na stronach ABC Kredytu przeczytają też o tym, co składa się na zdolność kredytową, czy i jak można ją poprawić (np. składając wniosek z drugą osobą lub zmniejszając niewykorzystany limit na karcie kredytowej), a także jak zbudować dobrą historię kredytową. ABC Kredytu to również słownik najważniejszych pojęć kredytowych, zawsze pod ręką.

- Na stronie edukujemy klientów, prezentując im informacje przydatne na każdym etapie „życia” kredytu. Wszystko po to, by klient mógł wybrać odpowiednią dla siebie ofertę i by pożyczenie gotówki było dla niego w pełni zrozumiałą, partnerską usługą - mówi Krzysztof Wojciechowski kierujący wydziałem kredytów niehipotecznych mBanku.

Porady kredytowe znajdują się na stronie informacyjnej banku w zakładce „Kredyty”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.