Z kontem bankowym w Orange Finanse abonament na komórkę za pół ceny lub mniej
Copy

Kopiuj tekst

Z kontem bankowym w Orange Finanse abonament na komórkę za pół ceny lub mniej

Klienci Orange, którzy otworzą darmowy rachunek w Orange Finanse zyskują możliwość dodatkowej zniżki na fakturach oszczędzając w czasie trwania umowy nawet o 240 zł więcej. Ta oferta bankowa łączy się z pozostałymi promocjami, dzięki czemu klienci będą mogli jeszcze bardziej zmniejszyć opłaty abonamentowe za telefon komórkowy - nawet o 73 proc.


Orange rozwija ofertę atrakcyjnych zniżek przyznawanych klientom, którzy korzystają z łączenia usług mobilnych, stacjonarnych czy internetowych. Od 18 marca mogą oni skorzystać z oferty, w której za abonament komórkowy zapłacą od 50 proc. do  nawet 73 proc. mniej. Wystarczy, że zamówią abonament lub przedłużą umowę na telefon komórkowy w promocji Smart Plan LTE Open oraz otworzą darmowe konto bankowe i będą z niego korzystać.

Promocje „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” oraz „Dobry Start z Orange Finanse”

Oferta pozwala klientom na wybór dogodnego zestawu usług Orange obejmujących telefon stacjonarny i komórkowy, mobilny i stacjonarny internet, a także bogatą ofertę telewizyjną. Zapewnia przy tym oszczędności wynikające z wysokich rabatów za łączenie usług oraz wygodne i proste zarządzanie osobistymi finansami przy wykorzystaniu nowoczesnej bankowości.

Najważniejszą korzyścią wprowadzonej dla klientów Orange promocji jest dodatkowe obniżenie comiesięcznych faktur za usługi nawet o 10 zł miesięcznie przez 2 lata. W połączeniu z rabatami oferowanymi na usługi komórkowe Orange, pozwala to na łączną oszczędność w kwocie nawet 80 zł miesięcznie - w zależności od wybranego abonamentu. Oznacza to że w czasie trwania umowy klienci mogą zaoszczędzić nawet 1 920 zł.

Z promocji, na podobnych zasadach mogą skorzystać także dotychczasowi posiadacze abonamentu komórkowego w Smart Planach LTE Open lub osoby przenoszące numer do Orange. Wystarczy, jeśli miesięczna suma transakcji wykonanych kartą do konta w Orange Finanse wyniesie minimum 300 zł. Przy zachowaniu tego warunku, na zniżkę mogą liczyć także klienci korzystający wyłącznie z usług mobilnych Orange. Zakładając w promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” konto bankowe w Orange Finanse, dostaną oni co miesiąc 5 zł zniżki na fakturze faktury za telefon.

Wszyscy dotychczasowi klienci usług mobilnych Orange, a także nowi i przenoszący numer mogą otworzyć konto bankowe w Orange Finanse korzystając również z promocji „Dobry Start z Orange Finanse”.

W ramach promocji „Dobry Start z Orange Finanse” klienci Orange zyskują nawet 24-miesięczną gwarancję braku opłat bankowych za:
  • otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego
  • wydanie i korzystanie z Karty Debetowej MasterCard,
  • wykonywanie przelewów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju (bez dalszych warunków).
Dodatkowo klienci Orange będą mogli skorzystać z jednego z najwyżej oprocentowanych na rynku kont oszczędnościowych i dla kwot do 10 000 zł uzyskać aż 3,5 proc. w skali roku. Promocyjne oprocentowanie zostanie utrzymane przez maksymalnie 6 miesięcy wszystkim klientom, którzy wykonają miesięcznie minimum 300 zł płatności kartą w Orange Finanse.  

Klienci mogą przystąpić do obu promocji „Najlepszy Bank dla Klientów Orange” oraz „Dobry Start z Orange Finanse” do 16.06.2016 r.

Usługi pod marką Orange Finanse dostarcza mBank.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.