mBank bezkonkurencyjny na Mobile Trends Awards 2015
Copy

Kopiuj tekst

mBank bezkonkurencyjny na Mobile Trends Awards 2015

Z tegorocznej gali Mobile Trends Awards mBank wrócił aż z czterema statuetkami, m.in. za najlepszą bankowość mobilną i szybki e-przelew mTransfer mobilny. Tym samym po raz kolejny potwierdził, że jest ikoną mobilności. W tym tygodniu doceniania została także karta kredytowa mBank Miles & More Premium, uznana przez magazyn Business Traveller za najlepszy plastik w podróży biznesowej.

W tym roku już po raz piąty przyznano prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards za wyróżniające się projekty w branży technologii mobilnych. O zwycięstwo w 17 kategoriach konkursowych walczyli twórcy rozwiązań z różnych dziedzin.

mBank został doceniony zarówno przez ekspertów, jak i internautów. Jury konkursu uznało, że posiada najlepszą bankową aplikację mobilną i najlepiej wspiera rozwój technologii mobilnych - w tej kategorii zwyciężył mTransfer mobilny, pierwszy mobilny e-przelew na jedno kliknięcie, opracowany wspólnie z PayU. Wymienione rozwiązania zyskały też zdecydowaną aprobatę użytkowników. Internauci w specjalnym głosowaniu wybierali spośród 68 projektów autorstwa największych polskich i międzynarodowych firm. Za najlepsze uznali te zgłoszone przez mBank, który tym samym zdobył dwie pierwsze nagrody specjalne konkursu.

- To już kolejne wyróżnienie dla mBanku przyznane na Mobile Trends Awards. Cieszymy się, że udało nam się utrzymać ubiegłoroczną pozycję i również teraz wywalczyć  tytuł najlepszej aplikacji mobilnej i najciekawszego rozwiązania mobilnego w 2015 roku - mówi Robert Hibner, dyrektor Departamentu Kanałów Elektronicznych mBanku. - Nie poprzestajemy jednak na laurach. Wciąż rozwijamy bankową aplikację, wprowadzając ostatnio takie rozwiązania jak niezwykle łatwe i szybkie połączenie z konsultantem mLinii bezpośrednio z poziomu aplikacji czy lokatę mobilną na preferencyjnych warunkach - dodaje Robert Hibner.

- Pierwszy mobilny e-przelew na jedno kliknięcie sprawdził się. Z naszych analiz wynika, że za pomocą mTransferu mobilnego co miesiąc za swoje zakupy płaci kilkadziesiąt tysięcy klientów banku. Co więcej 98 proc. tych transakcji nie przekracza 200 zł, czyli klienci korzystają z niego zgodnie z przeznaczeniem - do błyskawicznego regulowania mniejszych zobowiązań - mówi Andrzej Chechliński, odpowiedzialny za rozwój eCommerce w mBanku.

Więcej o nagrodach i metodologii konkursu przeczytać można na stronach organizatora.

Cztery statuetki Mobile Trends Awards 2015 nie są jedynymi, które w tym tygodniu trafiły na ręce mBanku. W plebiscycie czytelników magazynu Business Traveller karta kredytowa banku ze specjalnym programem lojalnościowym pozwalającym na wymianę mil na bilety lotnicze - Miles & More Premium - została uznana za najlepszą dla podróżującego biznesmana.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.